חפש באתר
מתיחת פנים
 

מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים הינו הליך כירורגי אשר בעזרתו יוכלו כל גבר או אישה להעלים את תלאות השנים מעור פניהם ולחזור למראה צעיר ומתוח יותר. אך למי מתאים ניתוח זה? מהי תקופת ההחלמה שלאחריו? ואילו סיכונים הוא טומן בחובו? הם שאלות שמעניינות רבים ובמדריך זה תמצאו את כל התשובות לשאלות אלו ועוד רבות אחרות.

מהי למעשה מתיחת פנים?

במרוץ השנים העור שלנו סופג נזקים רבים כתוצאה משמש, יובש, עישון, שתיית אלכוהול ותזונה לא איכותית, כאשר אנו מתחילים להזדקן העור בכל גופנו מתחיל לאבד ממתיחתו ולאט לאט להתקמט. אנשים אשר עורם במשך השנים ספג חלק מהנזקים שהוזכרו למעלה יחל את תהליך ההתקמטות שלו בשלב מוקדם יותר.

למזלם של רבים תחום הניתוחים הפלסטיים הצליח ליצר לאורך השנים פתרונות רבים וביניהם גם מספר שיטות להתמודדות עם בעיית הקמטים. אחת השיטות היעלות והעמידות ביותר שקיימות היא ניתוח העלמת קמטים או בשמה המקצועי מתיחת פנים, שיטה זו היא הליך כירורגי לכל דבר אשר בו יוצר המנתח חתך ארוך לאורך הקרקפת, מותח את העור ונפתר מהעודף (את שלבי ההליך נפרט עוד מעט בצורה מפורטת יותר).

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  איך מתבצע ההליך של מתיחת הפנים?

  את ניתוח זה אפשר לבצע במספר שיטות שאותן יבחר המנתח בהתאם לסוג העור, בריאותו של המטופל ומבנה הפיזיולוגי של הפנים. במאמר זה נביא בפניכם את השיטה הרגילה והנפוצה ביותר של ניתוח זה.

  את סוג ההרדמה בניתוח יקבע לרוב המנתח על סמך המצב הרפואי, רצונותיו של המטופל  ואופי הניתוח, לאחר שההרדמה תכונן את השפעתה על המטופל יחל המנתח לבצע חתך באזור הרקות (ממש מאחורי קו השיער הראשוני) שימשיך אל מתחת לאוזניים ויגיע עד לעורף וזאת בכדי שיוכל המנתח להפריד את העור מהשרירים ושאר הרקמות.

  לאחר שהעור הופרד המנתח יסיר את החתיכות העודפות שלו,ימתח ויחבר אותו בחזרה בעזרת תפרים או סיכות, בסיום ההליך חובשים את האזור היטב.

  רוב הליך זה יבוצע באזור השיער ולכן גם אם תישאר צלקת לרוב לא תהיה בולטת כלפי חוץ.

  זמן החלמה לאחר ניתוח מתיחת פנים

  לאחר ניתוח מתיחת הפנים יכנס הגוף לשלב ההחלמה בו יצטרך הגוף להתאושש מהטראומה שעבר על ידי מנוחה וטיפול נכון.

  מידע רחב יותר בנושא ההחלמה כגון: זמן החלמה משעור, כאבים, כמה זמן צריך להיות עם התחבושות, איזה הגבלות יש לאחר הניתוח ואחרי כמה זמן רואים תוצאות, תוכלו למצוא בעמוד ניתוח מתיחת פנים החלמה!

  סיכונים וסיבוכים

  ניתוחים פלסטיים טומנים בחובם סיכונים שונים וכמו כן גם לניתוח פלסטי זה יש כמה סיכונים ותופעות לוואי שעלולים לצוץ במהלכו או בזמן ההחלמה כגון: שטפי דם שטיפולם הוא בחדר הניתוחים, זיהומים, צלקות,פגיעה בעצבים, שיתוק בפנים ועוד.. למידע רחב ומפורט יותר בנושא זה כנסו לעמוד מתיחת פנים סיכונים וקראו!

  למי מתאים ניתוח מתיחת הפנים?

  ובכן ניתוח זה מתאים בעיקר לאנשים בגילאים 40-70 שעור פניהם התחיל להתקמט או שהוא כבר בשלב מתקדם של התקמטות, עבור אנשים שמעבר לגילאים הללו אין כל הגבלה או איסור לבצע את הניתוח, אלא שהתוצאות יהיו פחות טובות ומצלחות וזאת מכיוון שלאחר טווח הגילאים המצוין למעלה העור הופך לפחות גמיש.

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לניתוח מתיחת פנים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לניתוח מתיחת פנים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט