חפש באתר
שתלים דנטליים סוגים
 

שתלים דנטליים סוגים

שתלים דנטליים נמצאים בשימוש רפאות השיניים כבר מעל ארבע עשורים כאשר התחום רק הולך ומתפתח משנה לשנה, השתלים הדנטליים עוברים שינויים רבים וסוגים חדשים המתאימים לסיטואציות שונות כל הזמן יוצאים לשוק.

בעמוד שתלים דנטליים סוגים נסקור בפניכם מספר סוגים שונים של שתלים נסביר מעט ונציג דוגמאות.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  שתלים דנטליים סוגים ואישורי תקן על פי ארץ מוצא

  לפני שנגע בסוגי השתלים עצמם חשוב קודם שתדעו קצת על מוצאם של השתלים ולמה זה כל כך חשוב לדעת זאת, ובכן בכל מדינה קיימים ארגוני בריאות אשר מעניקים אישורי תקן לפי הקריטריונים של אותה מדינה בה יוצרו, כאשר חלקן מחמירות וחלקן מתירנות.

  • שתלים אמריקאים- שתלים אלו אשר יוצרו באמריקה לרוב הם האיכותיים ביותר מכיוון והם נושאים את תו התקן של ארגון ה- FDA האמריקאי שידוע בעולם כולו כמחמיר וקפדן ביותר, כמו לרוב שתלים אלו קיים גם אישור ממשרד הבריאות הישראלי כך שסביר להניח כי תראו אותם במרפאתו של כל מומחה לשיקום הפה.
  • שתלים אירופאיים- השתלים האירופאיים שווים בדיקה מעמיקה מכיוון וחלקם הגדול  זוכה לתו התקן האירופאי ה- CE , אך חלק משתלים אלו מיוצר במערב אירופה ושם לא כול השתלים המיוצרים איכותיים כל כך ולכן גם לא זוכים לתו התקן, רוב השתלים האירופאיים נמצאים ברשימת האישור של משרד הבריאות הישראלי גם כן.
  • שתלים ישראליים- כמו בכל תחום אחר ברפואה אנחנו נמצאים גבוה בין רשימת הגדולים גם בתחום ייצור שתלים הדנטליים אשר זוכים אפילו בתו התקן של ה-FDA.

  שתלים דנטליים סוגים נפוצים בארץ:

  • Implant Direct חברת שתלים דנטליים אמריקאית.
  • Zimmer-Dentalגם כן חברת שתלים אמריקאית.
  • Nobel Bicareשתלים תוצרת שוודיה.
  • Friadentתוצרת גרמניה.

  חשיבות בחירת סוג השתלים

  חשיבות בחירת סוג השתלים היא קריטית במקרים רבים מכיוון ולה יהיו השפעות אשר ישליכו לאסתטיקה של הפה, לסיכויי דחיית השתל על ידי הגוף וכמובן עמידותו של השתל לאורך זמן, לכן מומלץ בחום לרכוש שתלים אשר עומדים בקריטריונים המחמירים והטובים ביותר וללכת על פי המלצת הרופא ולא על פי החיסכון בכיס.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול שתלים דנטליים מטובי הרופאים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול שתלים דנטליים מטובי הרופאים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט