חפש באתר
שתלים דנטליים מי מתאים?
 

שתלים דנטליים מי מתאים?

שלבו הראשון של כל טיפול השתלת שתלים דנטליים יהיה בדיקת אבחון במרפאתו של הרופא שיטפל בכם, בדיקה זו מאבחנת האם אתם כשירים לעבור את ההשתלה מבחינה רפואית ומבחינת נתונים פיזיים באזור ההשתלה.

במדריך זה נביא בפניכם מידע רב אודות בדיקת ההתאמה כגון: מהי בדיקת האבחון במרפאה, למי טיפול זה לא מתאים וכ”ו..

בדיקת האבחון במרפאה

ובכן כמו שכבר ציינו בתחילתו של התהליך תהיה בדיקה במרפאתו של הרופא המטפל אשר יאבחן את כשירותכם לטיפול ההשתלה, טיפול זה מצריך הליך כירורגי אשר במהלכו מוכנס בורג מתכתי אל פנים עצם הלסת ועל הגוף יהיה לקלוט אותו.

תהליך קליטה זה מן הסתם מלווה בסיכונים כגון: זיהומים ודלקות אשר עלולים לסכן בצורה משמעותית אדם שהמערכת החיסונית שלו איננה בשיאה (כתוצאה של מחלה כזו או אחרת), כמו כן בכדי שהבורג יחדור בצורה טובה ומבלי לגרום לנזק בעצם הלסת מומלץ שתהיה צפיפות עצם גבוה ומבנה עבה בו הוא יוכל להיאחז בצורה אימתנית.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  למי טיפול זה לא מתאים?

  • אנשים אשר סובלים ממחלות ובעיות רפואיות: ישנן מחלות אשר בגללן לא יהיה ניתן לבצע השתלות שיניים באמצעות שתלים דנטליים כגון: אנשים אשר סובלים מסכרת יהיו מנועים מלעבור טיפול זה, אנשים החולים במחלת הסרטן גם כן לא יכללו בין אלו הכשירים לעבור את הטיפול, כל בעיה רפואית אשר כוללת טיפול בסטרואידים ועוד.. כאשר אתם נפגשים עם רופא השיניים אשר יבצע את הטיפול חשפו בפניו את כל עברכם הרפואי בכדי להסיר כל סיכון שלא יהיה.
  • אנשים עם נתוני עצם לא מתאימים: בכדי לבצע את החדרת השתל (הבורג) אל תוך עצם הלסת יהיה נחוץ שעצם הלסת תתאים בצפיפותה, עובייה וחוזקה בכדי לא ליצור נזק מחדירת הבורג וכמובן גם בכדי להבטיח את קיבועו החזק והטוב של השתל.

  מעשנים מסכנים את עמידותו של הטיפול

  העישון גורם נזק ברור וישיר לאסתטיקה של הפה ולבריאותו כאשר הוא מצהיב את השיניים וגורם לסיכון גבוה יותר לחלות בסרטן הפה, אך לאחר טיפול השתלת שיניים השפעותיו ההרסניות הם גדולות ומשמעותיות יותר לעמידותו וליופיו של טיפול ההשתלה.

  עשן הסיגריות המלווה בחומרים רבים כגון ניקוטין, זפת וכ”ו גורם לפגיעה ישירה בגוונו הלבן והבוהק של מבנה השתל ועלול להכתים אותו בצבע צהוב או שחור, כמו כן הרעלים אשר נמצאים בסיגריה לא פוסחים על השתל ואף גורמים לעמידות נמוכה יותר מזו אשר נמצאת אצל לא מעשנים.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול שתלים דנטליים מטובי הרופאים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול שתלים דנטליים מטובי הרופאים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט