חפש באתר
שתלים דנטליים מחיר
 

שתלים דנטליים מחיר

מחיריהם של שתלים דנטליים נע בין 3,000-5,000 ₪ כאשר המחיר מתייחס לשתלים הדנטליים בלבד ולא למחירו הכולל של הטיפול אשר עלול להגיע לסכומים של 9,000-10,000 ₪ סה”כ.

בעמוד שתלים דנטליים מחיר נביא בפניכם את מרכיביו המלאים של טיפול זה, כיצד ניתן להעריכו ופירוט על כל מרכיב ומרכיב.

ממה מורכב המחיר הכולל?

מחיר עלות טיפול השתלת שיניים עם שתלים דנטליים מתחלק לשלוש פרמטרים כאשר הראשון מתייחס לעלות השתל עצמו + ההליך הכירורגי בו מחדיר הרופא את השתל אל תוך עצם הלסת, הפרמטר השני מתייחס למבנה הכתר שיורכב על השתל ולמעשה יהיה השן המלאכותית שתראה כלפי חוץ, הפרמטר השלישי הינו איכותו של הרופא שיבצע את ההשתלה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  מחיר עלות השתל

  עלותם של השתלים הדנטליים תנוע בין 3,000-5,000 ₪ כאשר איכותו של השתל היא זו שקובעת את המחיר הסופי (ניתן להשיג גם מחירים זולים יותר אך לא מומלץ לחסוך בפרמטר זה). כאמור במחיר זה כלול כבר ההליך הכירורגי בו יוחדר השתל אל תוך עצם הלסת.

  מחיר עלות מבנה השן המלאכותית

  גם כאן בדומה לשתלים הדנטליים מחיר המבנה יהיה גבוה יותר ככל שמבנה השן יהיה מחומרים איכותיים יותר, גם כאן בהחלט לא מומלץ לחסוך את כספכם מכיוון ואיכות החומר היא זו שתבטיח כי השן לא תשבר, תתפורר או תוכתם על ידי משקאות ומאכלים במשך הזמן. מחיר עלותם של מבני שן מלאכותיים (כתרים) ינוע בין 3,000-6,500 ₪.

  מחיר עלות הרופא המטפל

  רופאי שיניים הם בעלי מקצוע לכל דבר וכמו בכל מקצוע אחר שקיים בעולם משלמים יותר על ניסיון, התמקצעות ושם. כאשר מדובר על טיפול שיניים כה מורכב וחשוב כגון הליך זה, נוצרת משמעות גדולה יותר לצורך בבעל מקצוע טוב, מקצועי ובעל ניסיון רב מכיוון והתוצאות הסופיות שהן עמידותו של הטיפול והאסתטיקה החיצונית של הפה יהיו תלויות במקצועיותו של הרופא.

  ולכן טיפול זה בדרך כלל נעשה אצל מומחה לשיקום פה במהלך טיפול שיקום פה כללי או באופן פרטני.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול שתלים דנטליים מטובי הרופאים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר להשתלת שתלים דנטליים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט