חפש באתר
שתלים דנטליים
 

שתלים דנטליים

שתלים דנטליים הם למעשה שתלי שיניים אשר בהם קיים שורש מלאכותי המחקה את תפקודיו של זה הטבעי, שורש מלאכותי זה הינו בורג מתכת אשר יוחדר אל עצם הלסת בהליך כירורגי קצר ובכך יחזיק את השן המלאכותית בצורה חזקה וטובה יותר מכל שיטה אחרת.

במדריך זה נביא בפניכם את כל המידע אודות שתלים דנטליים כגון: מהם בכלל שתלים דנטליים ומה יתרונותיהם, כיצד מתבצע הליך ההשתלה, מחירים ועוד..

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מהם בכלל שתלים דנטליים?

  ובכן כמו שכבר ציינו מעלה שתלים דנטליים הם למעשה שתלי שיניים אשר להם שורש מלאכותי העשוי מבורג מתכת, את אותו בורג יחדיר רופא השיניים שיבצע לכם את ההשתלה אל תוך עצם הלסת בכדי להבטיח את קיבוע השן בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות.

  אופן ההליך של ההשתלה- בשלב הראשון יאבחן רופא השיניים או המומחה לשיקום הפה האם אתם בכלל מתאימים להשתלה זו על פי מספר נתונים (אותם נביא בהמשך), לאחר הליך האבחנה בו נמצאתם עונים לדרישות תימדד ותאובחן עצם הלסת בכדי ליצור התאמה מרבית לשתל הדנטלי שיוחדר אליה.

  את השתל הדנטלי יחדיר כאמור הרופא על ידי הליך כירורגי קצר בו יורדם האזור בהרדמה מקומית ולא צריכה להיות כל תחושת כאב במשך ההליך כולו, לאחר הליך זה תהיה המתנה של מספר חודשים (מספר החודשים תלוי באופן הקליטה של השתל בגוף) בכדי שהשתל הדנטלי ייקלט בגוף.

  לאחר שהשתל נקלט בגוף מחל השלב השלישי בתהליך והוא חשיפתו של השתל וחיבור המבנה (השן המלאכותית) אליו.

  מהו היתרון של שתלים דנטליים? – היתרון הבולט ביותר של שיטה זו היא עמידותו של הטיפול שיכול להחזיק בקלות מעמד למשך 20 שנה ואף יותר (אצל מעשנים זמן זה מתקצר בעקבות העישון שגורם לנזק רפואי וגם יוביל לפגיעה באסתטיקה החיצונית של השן המלאכותית).

  שתלים דנטליים סיכונים ותופעות לוואי:

  ביצוע השתלת שיניים הוא טיפול שבחלקו קיים הליך כירורגי אשר טומן בחובו מספר סיכונים ותופעות לוואי, את החלק הנפוץ יותר של אותם סיכונים נביא בפניכם מיד, אך לסקירה מלאה ומקיפה יותר של הסיכונים והסיבוכים האפשריים אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד שתלים דנטליים סיכונים וסיבוכים ולקרוא.

  • איבוד תחושה באזור או כאב עצום- בעת החדרת השתל אל תוך העצם קיים סיכון של פגיעה בעצבים העלולים לגרור אחריהם תגובות כגון: איבוד תחושה באזור אשר עלול להיות זמני או קבוע (תלוי כמובן בעוצמת הפגיעה של העצב).  מצב זה יכול להיות הפוך לגמרי כאשר הפגיעה בעצב למעשה תגרור תגובה שונה לחלוטין שהיא כאב עצום באזור הטיפול, גם מצב זה יכול להיות זמני או קבוע.
  • נפיחות וכאבים בפה- תופעת לוואי שסביר להניח שתקרה היא רגישות יתר לאחר הניתוח הכוללת נפיחות וכאבים בחלל הפה, תופעה זו נפוצה מאד לאחר הליך שכזה וסביר להניח כי היא תסדר מעצמה לאחר מספר ימים, בכל מקרה גשו לרופא בכדי שיאבחן את סיבת הכאב והנפיחות וישלול את האפשרות של זיהום.
  • זיהומים- זיהומים הם אויביו המושבעים של כל הליך כירורגי כזה או אחר והם סכנה מוחשית גם לאחר השתלת שתל דנטלי, יש דרכים להוריד את הסיכוי שיופיעו זיהומים אלו כגון גרגור מי מלח בימים שלאחר הניתוח (או חומר אחר שייתן לכם הרופא) שמירה על היגיינה וכ”ו.. בכל אופן פעלו לפי הוראות הרופא בלבד!

  שתלים דנטליים מחיר

  מחיר שתל דנטלי עומד על כ- 3,000-5,000 ₪ אך זהו רק עלותו של השתל ולא של הטיפול כולו אשר יכול להגיע לסכום של 9,000 ₪ ואף יותר במקרים מסוימים. בעמוד שתלים דנטליים מחיר נביא בפניכם פירוט רחב כיצד מתמחרים את עלותו הסופית של הטיפול אז כנסו וקראו!

  מי מתאים לעבור השתלה זו?

  השתלת שתלים דנטליים לא מתאימה לכל אחד ולמעשה השלב הראשון של הטיפול הוא למעשה סינון וניפוי של אלו אשר לא מתאימים לעבור את טיפול זה, רוצים לדעת מהם הדרישות והאם אתם מתאימים לבור טיפול זה? כנסו עכשיו לעמוד שתלים דנטליים התאמה וקראו!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול שתלים דנטליים מטובי הרופאים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול שתלים דנטליים מטובי הרופאים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט