חפש באתר
תיקון שברים בשיניים
 

תיקון שברים בשיניים

שברים בשיניים מהווים פגם אסתטי חיצוני כאשר מדובר על השיניים קדמיות, מצב זה עלול לגרום למפח נפש, ביטחון עצמי נמוך ומבוכה בכל פעם שתחייכו או תאכלו בנוכחותם של אחרים, תיקון שברים בשיניים ניתן כיום לביצוע על ידי מספר שיטות שונות, רוצים לדעת מהן וכיצד הן מתבצעות?

בעמוד זה נביא בפניכם מידע אודות השיטות הקיימות לתיקון שברים בשיניים, נסביר לכם איזה טיפול מתאים לאיזה שבר ועוד… כמו כן תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול ציפוי שיניים על ידי השארת פרטיכם כאן בעמוד.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  שיטות לתיקון שברים בשיניים

  קיימות שתי שיטות שבהן בדרך כלל ישתמש רופא השיניים בכדי לתקן את המראה האסתטי של שבר בשיניים, בדרך כלל הטיפול המומלץ יסתמך על גודלו ומיקומו של השבר, כאשר השיטה הראשונה מבין השתיים לא מסוגלת להתמודד עם שברים גדולים ורחבים, את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהשיטות לצד מידע מקיף אליהן נביא מיד.

  • תיקון שבר בשיניים על ידי חומר מילוי מיוחד- במידה ויש לכם שבר קטן המופיע על אחת מהשיניים ניתן לטפל בו על ידי חומר מילוי מיוחד אשר ימלא את החלל השבור, חומר מילוי זה הוא בצבע לבן ובסיום הטיפול יראה כלפי חוץ כאילו ולא היה מעולם שבר בשן.

  כיצד מתבצע בדיוק הליך זה?- ובכן ראשית מומחה שיקום הפה יכין את השן לטיפול על ידי שיוף והחלקת האזור בו הולך להיות מודבק החומר על השן, לאחר מכן יבוצע ניקוי יסודי של האזור ואז החומר ימרח על בצורה יסודית כדי שיכנס לכל הרווח וימלא את החלל בצורה מושלמת, בשלב הבא ישתמש הרופא בכלי מיוחד בכדי ליישר ולהחליק את החומר לצורת השן ואז יחמם את האזור באמצעות אור כחול מיוחד אשר יגרום לחומר להתקשות, לסיום ישייף הרופא את השן בכדי למנוע שפשוף של השן הם השיניים המקבילות.

  החיסרון של טיפול זה- איננו מתאים לשברים גדולים.

  היתרון של טיפול זה- עלותו נמוכה יותר בצורה משמעותית מזו של ציפוי השיניים.

  • תיקון שבר בשיניים על ידי ציפוי חרסינה- בשיטה זו השן השבורה תהיה מצופה בציפוי חרסינה מיוחד שיותאם לצורה ולגודל של השן שלכם בדיוק וזאת על ידי משטח שיילקח מכם קודם לכן.

  אופן ביצוע טיפול זה- ראשית ייקח מכם מומחה שיקום הפה משטח של מבנה הלסת והשיניים, משטח זה יועבר למעבדה מיוחדת ושם ייצרו במיוחד עבורכם ציפוי חרסינה מותאם בגודל, בצבע ובצורה לשן השבורה אותה צריך לצפות, בתחילת טיפול זה ישייף הרופא את השן עליה אמור להיות מודבק הציפוי, לאחר מכן ימרח דבק עוצמתי ומיוחד על השן והציפוי יתלבש עליו בצורה מושלמת.

  היתרונות של טיפול זה- ראשית הוא מתאים לכל גודל שבר, הוא עמיד וחזק יותר מהשיטה הראשונה, הוא עמיד יותר בפני כתמים, התוצאה הסופית איתו יפה יותר.

  החיסרון שלו- עלותו גבוה יותר בצורה משמעותית מזו של חומר המילוי.

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת לתיקון שבר בשיניים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת לתיקון שבר בשיניים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט