חפש באתר
כתרים לשיניים
 

כתרים לשיניים

כתרים לשיניים הם חלק משמעותי ובלתי נפרד מהליך שיקום הפה, אך מהם בכלל כתרים אלו ולמה הם כל כך הכרחיים? במדריך זה נביא בפניכם את המידע שאתם רוצים וצריכים לדעת אודות טיפולי כתרים לשיניים כגון: מהם בכלל כתרים ומתי צריך לעשות בהם שימוש, סוגי כתרים לשיניים, חשיבות האיכות של הכתר ועוד מידע רב וחשוב.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מהם כתרים לשיניים בכלל?

  ובכן כתרים לשיניים הם  למעשה מבנה החובק ומתלבש על שיניים שעברו טיפול שורש, שבר רציני או כל חשש אחר שעלול לגרום לשן להישבר או להתפורר ובעזרתם מבטיחים לשפר ולשמר את האסתטיקה של הפה בו בזמן עם חיזוקה ועמידותה הפיזי של השן.

  איך מלבישים את הכתר על השן?

  בשלב הראשון יבצע המומחה לשיקום הפה שיוף לשן  אשר לה מיועד הכתר ולאחר מכן ייקח תבנית שלה על מנת להכין כתר שיהיה תואם למידותיה בצורה מושלמת (את התבנית הוא שולח למעבדה שם יכינו את הכתר), לאחר שהכתר יהיה מוכן הוא יודבק על גבי השן בעזרת דבק מיוחד.

  חשיבותו של כתר איכותי היא רבה וזאת מכיוון כי בכתרים האיכותיים בדרך כלל משולבים חומרים טובים ואיכותיים אשר יהיו עמידים למשך זמן רב וגם יראו חיצונית טוב יותר, אך לצערנו עלותם הגבוה גורמת לרבים למצוא תחליפים זולים יותר שמתבררים לאורך זמן כשבירים, מוכתמים בקלות ולא יצבים בפה ולכן השקעה בכתר איכותי וטוב תהיה בחירה חכמה.

  סוגי כתרים לשיניים

  • כתרים לשיניים יצוקים ממתכת- כתרים אלו הם יציקה של מתכת או זה וכיום הם נחשבים כבר למחזה די נדיר וזאת מכיוון והם אינם מספקים את הפן האסתטי שהכתרים האחרים מספקים.
  • כתרים לשיניים מחרסינה- כתר חרסינה הוא הכתר הפופולארי ביותר מבין כל השאר וזאת מכיוון כי כתר זה מדמה בצורה הטובה ביותר את השן הטבעית ולכן מתאים בעיקר לשיניים קדמיות שם יש צורך באסתטיקה מושלמת.
  • כתרים לשיניים מצופים חרסינה- כתרים לשיניים מסוג זה הם למעשה כתרים יצוקים מתכת אשר מצופים חרסינה כמעטפת של המבנה בכדי ליצור מראה אסתטי יותר.
  • כתרים לשיניים מזירקוניה- כתרים העשויים מחומר הזירקוניה שהוא למעשה חיקוי של יהלום.

  להצעות והשוואות מחיר של מיטב מומחי שיקום הפה באזור מגוריכם, השאירו את פרטים בתיבה למטה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול שיקום הפה אצל טובי הרופאים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול שיקום הפה!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט