חפש באתר
הלבנת שיניים בסד
 

הלבנת שיניים בסד

הלבנת שיניים בסד היא הליך אסתטי להבהרת שיניים צהובות, דהויות ועכורות המתבצע בבית אך גם בשילוב של פגישות במרפאת השיניים על מנת לבצע את ההתאמה של הסד למבנה השיניים שלכם ולהדרכה מדויקת כיצד לבצע את ההליך בבית, אל סד זה מחדירים באמצעות מזרק את חומר החמצון שהוכן לכם מראש במרפאה למשך זמן שהרופא המליץ, לאחר מכן יש לחזור לביקור אצל הרופא שיוודא כי התוצאה הרצויה הושגה או שיש להמשיך בטיפול.

בעמוד זה נסביר אודות הלבנת שיניים בסד כגון: מהו בכלל הליך זה, מה יתרונותיו על שיטות אחרות כמו לדוגמא הלבנת שיניים בלייזר, מה חסרונותיו, כיצד למקסם את השפעתו לאורך זמן ועוד… כמו כן תוכלו בעמוד זה להשאיר את פרטיכם ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית עבור טיפול זה מהמוחים שעובדים עמנו.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  הלבנת שיניים בסד מהי בכלל וכיצד היא מתבצעת?

  ובכן הליך אסתטי זה הוא כאמור שילוב בין פגישות במרפאת השיניים לבין ביצועו בבית על ידי סד אשר יושב על שיניכם והחדרת החומר המחמצן אליו, יש להישאר עם סד זה למשך זמן הטיפול שרופא השיניים המליץ לכם, בזמן זה החומר המחמצן מבצע את ההלבנה והבהרת השיניים מבלי שיוכל להגיע לחניכיים ולפגוע בהם בזכות כך שהסד הותאם בדיוק למבנה השיניים שלכם.

  מהם יתרונותיו של הליך זה לעומת הלבנת שיניים בלייזר או באור כחול?

  •  עלות נמוכה יותר- עלות טיפול של הבהרת השיניים באמצעות סד תהיה זולה יותר מאשר טיפולי הלבנת שיניים בלייזר והלבנת שיניים באור כחול.
  •  פחות תופעות לוואי- הליך זה נחשב לבטוח יותר מהליך הלבנת שיניים בלייזר ובאור כחול מכיוון והוא מתבצע על ידי חומר חמצון בעל ריכוז נמוך יותר משני הטיפול הללו, כמו כן סד השיניים שהותאם באופן מושלם למבנה הפה שלכם ימנע מהחומר להגיע לחניכיים ולפגוע בהם.

  חסרונו של הליך הלבנת שיניים זה

  ובכן החיסרון הבולט ביותר של הליך הבהרת שיניים באמצעות הסד הוא משך הטיפול ומהירות הופעתם של התוצאות, כאשר ההליך יצריך מספר טיפולים עד להופעת התוצאות הרצויות וזאת בניגוד מושלם לטיפולי הלבנת השיניים במכשיר הלייזר והאור הכחול בהם יספיק לרוב טיפול אחד לתוצאות מהירות.

  כיצד למקסם את תוצאותיו של טיפול זה למשך זמן?

  ובכן בכדי למשוך את השפעת הלובן והברק לאורך זמן רב ככל הניתן יהיה עליכם לצמצם ולהימנע משתית משקאות מכתימים כגון: יין, קפה, תה וכ”ו וכמו כן גם מעישון מוצרי טבק.

   

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת להלבנת שיניים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת להלבנת שיניים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט