חפש באתר
הלבנת שיניים
 

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים הינו טיפול אסתטי אשר בזכותו ניתן להחזיר את הלובן והברק אל שיניים צהובות, עכורות ודהויות שאבדו זאת במשך השנים על ידי מספר שיטות שונות אותן נפרט בהמשך, טיפול זה יכול להתבצע במהלך שיקום פה כללי או בצורה פרטנית ולאחריו תוכלו סוף כל סוף לחזור ולחייך מבלי להתבייש.

מדריך זה נביא בפניכם את כל המידע שאתם רוצים וצריכים לדעת על טיפול הלבנת שיניים כגון: מהי בכלל הלבנת שיניים, מהן השיטות בהן משתמשים להלבין את השיניים, מה ההבדל בין ציפוי שניים להלבנת שיניים? כל זה ועוד תמצאו בהמשך.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  הלבנת שיניים מהי?

  ובכן הליך זה שייך למשפחת טיפולי האסתטיקה מכיוון והוא מתבצע אך ורק למטרות אסתטיות ולא רפואיות, במהלך הטיפול יוכל אדם אשר שיניו איבדו את הברק והלובן להחזיר אותם בעזרת אותן שיטות של הלבנת שיניים שעליהן נסביר בהמשך.

  חשוב לציין כי כל שיטות ההלבנה הקיימות מבצעות למעשה הבהרה של השיניים לעד כשתי דרגות מהמצב הקיים בשיניים ומכיוון זאת לא יהיה ניתן להגיע לתוצאות מרביות בכל טיפול (הרופא יסביר לכם זאת כבר בפגישה הראשונה כאשר יציג לכם את סרגל הצבעים ולאיזה גוון אתם תוכלו להגיע בהסתמך על נתוני הפתיחה שלכם) .

  הלבנת שיניים שיטות קיימות

  טיפול זה זכה לשיטות רבות ומגוונות אשר חלקן מתבסס על חומרי חמצון והבהרה וחלקן מתבסס על מכשירים כגון הלייזר, כמו כן קיימים לא מעט תכשירים בייתים אתם ניתן לבצע את הלבנת השיניים בבית. בחלק זה נביא בפניכם את השיטות הפופולאריות ביותר שקיימות בשוק והן:

  • הלבנת שיניים ביתית- בימים אלו ניתן לבצע הלבנת שיניים גם בבית בעזרתם של תכשירים שונים שחלקם מצריכים מרשם רופא והדרכה מצידו וחלקם ניתן לרכוש באופן עצמאי בבתי המרקחת. רוצים לדעת מידע רב יותר על שיטות אלו כגון: שמות התכשירים, אופן השימוש בהם והיעלות שלהם? היכנסו לעמוד הלבנת שיניים ביתית וקראו!
  • הלבנת שיניים בלייזר- בשיטה זו מורחים ג’ל מיוחד על השיניים ומכשיר הלייזר מחמם אותו לכדי כך שהוא פועל להבהרה של השיניים, שיטה זו נחשבת למהירה ובעלת תוצאות טובות, רוצים לקרוא מידע מפורט יותר על שיטה זו? היכנסו עכשיו לעמוד הלבנת שיניים בלייזר!
  • הלבנת שיניים באמצעות אור כחול- טיפול הדומה מאד לזה של הלייזר רק שהג’ל מחומם בשיטה זו על ידי אור מיוחד בצבע כחול, רוצים לדעת מהי שיטה זו ומה ההבדלים בינה לבין הלייזר? כנסו לעמוד הלבנת שיניים באור כחול וקראו!
  • הלבנת שיניים באמצעות סד- שיטה ביתית המלווה בפיקוח רפואי, נפוצה מאד, זולה ויעילה לאורך שנים באמצעות אחזקה שוטפת ופשוטה, לקריאה על מידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד הלבנת שיניים באמצעות סד!
  • הלבנת שיניים Britesmileהלבנת שיניים פופולארית מאד ברחבי העולם המבוצעת על ידי מי חמצן וחימום של המקום במנורה מיוחדת, רוצים לדעת למה שיטה זו כל כך פופולארית ומהי בכלל? כנסו עכשיו לעמוד הלבנת שיניים Britesmile וקראו!

  מהם ההבדלים בין הלבנת שיניים לציפוי שיניים?

  ההבדלים בין הלבנת שיניים לציפוי שיניים הם משמעותיים הן באופן הביצוע והן באופן התוצאה האסתטית שמתקבלת בסיומם, אך למרות הכול לשניהם מטרה זהה והיא הלבנת השיניים.

  ההבדלים בין שני הטיפולים נמצאים קודם כל בתהליך כאשר בהלבנת שיניים מבצעים את ההליך לרוב באמצעות חומרים המבהירים את השיניים ובכך משיגים את הלובן הרצוי בעוד בציפוי שיניים משתמשים בציפוי כלשהו בכדי להגיע לתוצאה הסופית.

  בתוצאה הסופית ללא כל ספק קיים יתרון ברור לטיפול ציפוי השיניים אשר משיג רמת לובן וברק גבוה וטובה יותר מזו של הלבנת השיניים וגם עמידות גבוה יותר וזאת מכיוון שכמו שכבר ציינו מעלה בטיפולי הלבנת שיניים ניתן להלבין את השיניים מקסימום לשתי דרגות גבוה יותר מהגוון הקיים בטרם הטיפול בעוד ציפוי שיניים יגיע באיזה גוון ובהירות שתבחרו!

  גישת משרד הבריאות בנוגע להלבנת שיניים

  הלבנת שיניים עושה שימוש בחומרים רבים ובטכניקות שונות, משרד הבריאות פירסם באתרו הבהרות לגבי עמדתו בנושא ומומלץ בחום לקרוא אותם, תוכלו לעבור לעמוד זה על ידי לחיצה כאן!

   

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור הלבנת שיניים מטובי הרופאים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט