חפש באתר
שאיבת שומן מחירים
 

שאיבת שומן מחירים

מחיריהם של ניתוחי שאיבת שומן דומים בחישוביהם לניתוחים פלסטיים אחרים, כאשר המחיר של הניתוח מחושב ממספר פרמטרים שמשתנים בין אדם לאדם ובין מנתח למנתח ולכן אין באפשרותנו או באפשרותו של כל מדירך מידע אחר לקבוע את מחיר ניתוח שאיבת השומן שלכם.אך ביכולתנו להסביר לכם מהם הפרמטרים שמרכיבים את המחיר הסופי של הניתוח, כיצד ניתן לשפר את מחיר הניתוח ומהם טווחי המחירים בשוק.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  פרמטרים שמרכיבים את מחירו של ניתוח שאיבת שומן:

  הרופא המנתח-לפני כל פרמטר אחר עומד פרמטר זה מכיוון והוא בדרך כלל המרכיב הכי משפיע על המחיר וזאת מכיוון שמנתחים בעלי שם וניסיון רב בתחום גובים מחיר כפול או אפילו משולש מאשר אלו שרק בתחילת דרכם, אך כמובן שאנו לא ממליצים לחסוך בפרמטר זה מכיוון שבריאותכם ואחוזי ההצלחה של הניתוח יכולים גם להיות מושפעים מזה.

  בית החולים ומתקן האשפוז- לבית החולים ומתקן האשפוז בו תשהו במהלך הניתוח ולאחריו יש השפעה על המחיר הסופי ומכיוון ויש כיום תחרות בריאה בין בתי החולים הפרטיים תוכלו למצוא אולי מבצע או הנחה משמעותית שתעזור לכם לחסוך כמה מאות או אלפים של שקלים.

  האזור ממנו תתבצע השאיבה- בניתוחי שאיבת שומן יש משמעות רבה לאזור שבו מטפלים ולכן בכל אזור בגוף שתבחרו יהיה מחיר שונה, כמו כן ישנם אנשים רבים שמגיעים לניתוח שאיבת שומן בכדי לטפל בכמה אזורים בו זמנית ובמצב זה המחיר יכול להיות גמיש יותר מבחינת הרופא שיבצע כביכול “הנחה”.

  כמות השומן שמתוכננת להישאב- כמות השומן שנמצאת אצל כל אדם ואדם היא שונה וככל שהיא תהיה גבוהה יותר כך גם הניתוח יהיה מסוכן יותר, ארוך יותר וקשה יותר מבחינת המנתח ולכן גם המחיר נוטה להיות גבוה יותר ככל שכמות השומן המתוכננת לשאיבה מהגוף גדלה, כמו כן מכיוון וניתוחי שאיבת שומן גדולים יהיו בעלי אחוז סיכון גבוה יותר, נהוג לחלקם לשני ניתוחים המבוצעים בזמנים שונים ולכן גם המחיר קופץ.

  טווח המחירים הממוצע עבור ניתוח שאיבת שומן “רגיל” עומד בין 13,000-10,000 ₪ אך כמו שכבר הבנתם במאמר זה בקלות ניתן לשנות מחיר זה לכפול שניים או אפילו שלוש ממחיר זה.

  מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר שווה עבור שאיבת שומן!
  מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר שווה עבור שאיבת שומן!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט