חפש באתר
שאיבת שומן מהסנטר
 

שאיבת שומן מהסנטר

שאיבת שומן מהסנטר הוא טיפול נפוץ מאד עבור אנשים הסובלים מהצטברות שומנים באזור זה של הגוף אשר גורם למראה של סנטר כפול או לחיבור של הצוואר עם הסנטר עד כדי היעלמות שלו בכלל.

בעמוד זה נסקור בפניכם כיצד בכלל מתבצע טיפול שאיבת שומן מהסנטר, למי הוא מיועד, מהם הסיכונים הכרוכים בביצועו ואילו אופציות אחרות ניתן לבצע במקומו, כמו כן תוכלו להשאיר את פרטיכם באחת מתיבות צור הקשר ולקבל מאתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד לטיפול שאיבת שומן מהסנטר.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  מהו בכלל ניתוח שאיבת שומן מהסנטר ואיך הוא מתבצע?

  ובכן מטרתו של הליך כירורגי זה היא כאמור שאיבת השומן מהסנטר, הצטברות שומן זו לרוב תהווה פגם אסתטי אשר יהיה קשה עד כמעט בלתי אפשרי להסיר בדרכים טבעיות כגון פעילות גופנית וצריכת מזון דל קלוריות ולכן יצריך התערבות חיצונית.

  כיצד מתבצע ניתוח שאיבת השומן מאזור הסנטר?- ובכן עוד בטרם יחל הניתוח תקבלו חומר הרדמה (אם ההרדמה תהיה מקומית או כללית יקבע אך ורק הרופא המנתח על בסיס הנתונים הרפואיים שלכם וההשלכות שיכולות לנבוע מכך) ורק לאחר שחומר זה יחל להשפיע על גופכם יבצע המנתח חתך הדומה יותר לחור קטן ודרכו יחדיר את צינורית השאיבה אל הצטברות השומן בסנטר, בשלב זה יחל השומן לעבור בצינורית בדרכו החוצה מהגוף בעוד המנתח מסייע להליך זה באמצעות עיסוי חזק של האזור. בסיום הליך זה יסגור המנתח את החתך באמצעות תפרים או סיכות ואתם תעברו מיד לחדר התאוששות לפחות למשך שעה אם לא יותר וזאת כדי לוודא כי גופכם מתאושש ומגיב בצורה חיובית לניתוח ולחומר ההרדמה.

  הסיכונים שטומן בחובו ניתוח שאיבת שומן מהסנטר

  ובכן כמו שכבר ציינו ניתוח זה כולל בתוכו ביצוע חתך, החדרת עצם זר אל תוך הגוף (צינורית השאיבה) והוצאת שומנים הכוללים גם נוזלים מהגוף, לא צריך להיות רופא או מדען כדי להבין כי פעולות אלו טומנות בחובם סיכונים כלשהם העלולים להופיע במהלכו של הניתוח ואפילו בזמן ההחלמה ממנו, למידע מפורט אודות הסיכונים ותופעות הלוואי של ניתוח זה היכנסו לעמוד שאיבת שומן סיכונים!

  למי מתאים ניתוח זה?

  ובכן ניתוח שאיבת שומן איננו מתאים לכל אחד וראשית כל אנשים הסובלים מבעיות רפואיות כאלו או אחרות צריכים להבהיר זאת בפגישת הייעוץ הראשונה שלהם עם הרופא המנתח בכדי לשלול כל סיכון מיותר לבריאותכם, אך ישנם גם אנשים אשר בריאותם תקינה ואפילו טובה ובכל זאת לא מתאימים לניתוח זה, אותם אנשים הם כאלו אשר סובלים ממשקל עודף בכל גופם וניתוח שאיבת השומן (אשר מוגבל בכמויות השאיבה שבו מטעמי בריאות) פשוט לא ישפיע על המראה החיצוני שלהם  כך שאין להם כל סיבה לעבור אותו.

  אלטרנטיבות אחרות לטיפול זה

  ובכן לטיפול שאיבת שומן קיימים שני מתחרים עיקריים בשוק שהם: טיפול המסת שומן וטיפול בודי טייט, רוצים לדעת מהם יתרונותיהם וחסרונותיהם על פני ניתוח שאיבת השומן? אנו מזמינים אתכם לקרוא עליהם בעמודים הבאים: עמוד המסת שומן, עמוד טיפול בודי טייט.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לניתוח שאיבת שומן!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לניתוח שאיבת שומן!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט