חפש באתר
שאיבת שומן מהישבן
 

שאיבת שומן מהישבן

הישבן הוא אזור נפוץ (בעיקר אצל נשים) לצבירת שומן, השומן שמצטבר באזור זה גורם למראה חיצוני לקוי ולא אסתטי אשר גורם לרבים למפח נפש ורגשי נחיתות, את מצב זה קשה מאד להעלים בצורה טבעית הכוללת התעמלות ותזונה נכונה, אך בזכות ניתוח שאיבת שומן מהישבן ניתן לשפר את המראה לחטוב ויפה יותר באופן משמעותי.

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע אודות ניתוח שאיבת שומן בישבן כגון: מהו הליך זה וכיצד הוא מתבצע, מהם הסיכונים שטומן בחובו הליך זה ולמי הוא בכלל מתאים. כמו כן תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד וזאת לאחר שתשאירו את פרטיכם כאן בעמוד.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  שאיבת שומן מהישבן מהי וכיצד היא מתבצעת?

  ובכן הליך זה למעשה הוא הליך כירורגי לכל דבר אשר בתחילתו תקבלו זריקת הרדמה (מלאה או חלקית על פי החלטתו של הרופא המנתח) ולאחר שזאת תשפיע על גופכם יבצע המנתח חתך בדמות חור באזור הישבן דרכו תוחדר צינורית השאיבה שאחראית להוציא את השומן מהגוף, לאחר שצינורית זו תתמקם באזור מצבור השומן תתחיל השאיבה שתהיה מלווה בפעולות עיסוי חזק של האזור על ידי הרופא המנתח בכדי לסייע לשומן להתפרק ולצאת החוצה מהגוף.

  בתום פעולת השאיבה יסגור הרופא המנתח את אזור החתך באמצעות תפרים וחבישה, לאחר מכן תועברו לחדר התאוששות שם יעקבו אחר תגובות גופכם צוות רופאים ואחיות, בתום הליך זה יקבע הרופא המנתח האם יש צורך באשפוז לילי או שניתן לשחרר אתכם לבתיכם כבר לאחר התאוששות של כמה שעות.

  החסרונות של ניתוח שאיבת שומן מהישבן- ובכן הליך כירורגי זה עלול להשאיר בסיום צלקות במקומות אשר בהם חודרת צינורית השאיבה, כמו כן הסיכונים של טיפול זה גדולים ומשמעותיים יותר מאשר אלו של הליך המסת השומן.

  הסיכונים שטמונים בניתוח שאיבת שומן

  כמו בכל הליך כירורגי אחר גם בהליך זה קיימים מספר סיכונים ותופעות לוואי כאשר הנפוצים שבהם הם: זיהומים כתוצאה מהחתך, פגיעה באיברים פנימיים כתוצאה של החדרת צינורית השאיבה, צלקות לאחר התאחות החתכים, התייבשות כתוצאה של הוצאת נוזלים יחד עם השומן ועוד… לשאר הסיכונים הכרוכים בניתוח שאיבת השומן כנסו לעמוד ניתוח שאיבת שומן סיכונים!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח שאיבת שומן בישבן!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לניתוח שאיבת שומן בישבן!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט