חפש באתר
שאיבת שומן מהירכיים
 

שאיבת שומן מהירכיים

שאיבת שומן מהירכיים הוא טיפול יעיל ונפוץ מאד להעלמת מצבורי שומן קטנים המתרכזים באזור הירכיים וקשה עד כמעט בלתי אפשרי להורידם בדרכים טבעיות הכוללות פעילות גופנית ותזונה נכונה, הליך כירורגי זה ישאב את השומן החוצה מאזור הירכיים וישיב את המראה החטוב.

בעמוד זה תמצאו מידע אודות שאיבת שומן מהירכיים כגון: מהו טיפול זה וכיצד הוא מתבצע, מהם הסיכונים שהוא טומן בחובו, מי מתאים לעבור את הטיפול ועוד… כמו כן תוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד מהמנתחים הטובים ביותר בתחום על ידי השארת פרטיכם כאן בעמוד!

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  שאיבת שומן מהירכיים מהי וכיצד היא מתבצעת?

  ובכן אזור הירכיים ידוע ככזה בו מתרכזים בדרך כלל מצבורי שומן אותם קשה מאד להסיר בדיאטות ובפעילות גופנית ולכן הומצאו מגוון שיטות טיפולים אשר מטרתם היא אחת, להעלים את השומן מאזור הירכיים! אחד הטיפולים, הנפוצים, הוותיקים והיעילים ביותר להתמודד עם בעיה זו הוא לא אחר מניתוח שאיבת שומן מהירכיים, באמצעות הליך זה יישאב מצבור השומן החוצה מהגוף בזמן טיפול קצר יחסית ובאחוז הצלחה גבוה במיוחד.

  כיצד הליך זה בדיוק מתבצע?- ובכן בתחילתו של הליך זה יוחדר לכם דרך העירוי חומר ההרדמה המיועד עבורכם (את סוג ההרדמה יקבע המנתח בטרם הניתוח על הסתמכות הבדיקות הרפואיות שלכם וחישוב הסכנות) מהרופא המרדים, לאחר שפעולתו של חומר זה תחל להשפיע על גופכם יוכל הרופא המנתח לבצע את החתך באזור הירכיים דרכו תוכנס צינורית השאיבה שאמורה להוציא את השומן החוצה, לאחר שהחתך בוצע והצינורית הוחדרה פנימה יבצע המנתח פעולות עיסוי שונות באזור הצטברות השומנים בכדי לסייע לשומן להתפרק ולהישאב החוצה, בתום השאיבה ייסגר החתך על ידי תפרים או סיכות ואתם תועברו לחדר ההתאוששות עד אשר יהיה אישור של הרופא המנתח כי התאוששתם מחומר ההרדמה והתסמינים שלכם תקינים.

  מי מתאים לטיפול זה?

  ובכן קהל היעד של ניתוח שאיבת שומן זה הינם אנשים הסובלים ממצבור שומנים קטן באזור הירכיים ולא אנשים הסובלים מעודף משקל כללי, זאת מכיוון כי בארץ שואבים שומן בדרגות מינון קטנות יחסית אשר מצמצמות את הסיכונים באופן משמעותי ולכן לטיפול לא תהיה כל השפעה חיצונית על אנשים בעלי משקל כללי עודף.

  מהם הסיכונים אשר כרוכים בתהליך זה?

  ניתוח שאיבת שומן מהירכיים מצריך מהרופא לבצע חתכים, להחדיר גוף זר (צינורית השאיבה) אל תוך גופכם ולשאוב רקמות שומן החוצה, פעולות אלו טומנות בחובם מספר סיכונים ותופעות לוואי אשר עלולות לצוץ במהלכו של הניתוח או בזמן ההחלמה ממנו, רוצים לדעת מהם הסיכונים ותופעות הלוואי של ניתוח זה? כנסו לעמוד שאיבת שומן סיכונים ומצאו שם את המידע המבוקש!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לשאיבת שומן מהירכיים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לשאיבת שומן מהירכיים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט