חפש באתר
שאיבת שומן ללא ניתוח
 

שאיבת שומן ללא ניתוח

שאיבת שומן ללא ניתוח הוא שם של קבוצת טיפולים אשר ממיסים שומן עודף שהצטבר במקומות שונים בגוף ללא כל צורך בחתכים ,החדרת צינוריות שאיבה והסתכנות בצלקות על פני העור.

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע אודות קבוצת הטיפולים שנכללת תחת שאיבת שומן ללא ניתוח כגון: המסת שומן בלייזר, המסת שומן באולטרסאונד, המסת שומן באמצעות גלי רדיו ועוד.. כמו כן נסביר לכם באופן כללי איך מתבצע הליך המסת השומן.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  שאיבת שומן ללא ניתוח כיצד זה יתכן?

  ובכן למעשה באמצעות שיטות אלו לא באמת שואבים את השומן החוצה אלא ממיסים אותו בתוך הגוף וגורמים לו להסתלק דרך מערכת ההפרשות, בכל שיטה יבוצע תהליך ההמסה ופירוק תאי השומן בצורה אחרת אך רובם מסתמכים על כך שהשומן שהתמוסס יעבור דרך מערכות הלימפה אשר ידאגו לסלקו מהגוף באמצעות ההפרשות.

  למי זה מתאים? קבוצת טיפולים זאת מתאימה אך ורק לאנשים הסובלים מהצטברויות שומן קטנות אשר קשה להיפטר מהן באזורים שונים בגוף כגון: אזור המותניים, אזור הידיים, הסנטר, ירכיים ועוד.. עבור אנשים הסובלים מעודף משקל כולל הטיפול לא יהיה יעיל והתוצאות שיושגו לא יורגשו כלפי חוץ (בדומה לניתוח שאיבת שומן).

  המסת שומן ללא ניתוח לייזר- ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן בשיטה זו לא מבצעים שאיבה של שומן אלא ממיסים אותו באמצעות האנרגיה שפולטות קרני הלייזר, בשיטה זו יכולת הדיוק היא מהגבוהות ביותר וזאת בזכות היכולת לשלוט בעוצמה היוצאת מהמכשיר על ידי כיוונו. רוצים לדעת מידע רחב ומפורט על שיטה זו? כנסו לעמוד המסת שומן בלייזר וקראו!

  המסת שומן באמצעות אולטרסאונד- מכשיר האולטרסאונד מפיק גלים אשר חודרים מבעד לעור ופוגעים בעוצמה במצבור השומן, מחממים אותו וגורמים לו להתמוסס אל תוך הגוף, את השומן המומס תדאג מערכת הלימפה להוציא בהפרשות אל מחוץ לגוף. רוצים לדעת על נושא זה מידע רחב ומפורט יותר? כנסו לעמוד המסת שומן באמצעות אולטרסאונד וקראו!

  המסת שומן באמצעות גלי RFבשיטה זו יפגעו מצבורי השומן מהאנרגיה שפולטים גלי רדיו RF, בדומה לשיטות הקודמות גם בשיטה זו השומן המומס יגיע למערכות הלימפה שידאגו לפלוטו החוצה מהגוף דרך הפרשותיו. רוצים לדעת מידע נוסף על שיטה זו? כנסו לעמוד המסת שומן בגלי רדיו וקראו.

  לפגישת ייעוץ והכוונה או להצעת מחיר עבור אחד הטיפולים, השאירו פרטיכם באחת מהתיבות הנמצאות כאן בעמוד ונציגינו יחזרו אליכם במהרה ככל הניתן!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לטיפול המסת שומן!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול המסת שומן!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט