חפש באתר
שאיבת שומן לגברים
 

שאיבת שומן לגברים

ניתוח שאיבת שומן הוא הליך כירורגי שמטרתו היא הוצאת שומן מאזורים שונים בגוף כגון: ידיים, מותניים, בטן, ירכיים, ישבן ועוד… אזורים אלו יהיו שונים בדרך כלל בין גברים ונשים ובעוד רוב הניתוחים לנשים יתמקדו באזורים כגון הירכיים, המותניים והידיים, שאיבת שומן לגברים בדרך כלל תתמקד באזור הבטן (אצל גברים אזור זה הוא הנפוץ ביותר להצטברות שומנים).

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות שאיבת שומן לגברים כגון: מהו למעשה ניתוח שאיבת השומן וכיצד הוא מתבצע, מהם ההבדלים בניתוח זה בין גברים לנשים, סיכונים, החלמה ועוד… כמו כן על ידי השארת פרטיכם באחת מהתיבות המיועדות לכך כאן באתר תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לניתוח שאיבת שומן מהמומחים שעובדים עמנו בתחום.

שאיבת שומן לגברים, מהו בכלל הליך זה ואיך הוא מתבצע?

שאיבת שומן הוא כאמור הליך כירורגי אשר מטרתו היא להסיר שומן לא רצוי אשר הצטבר באזורים שונים בגוף, כאשר הטיפול מיועד לגברים הוא לרוב יתבצע באזור הבטן וזאת מכיוון כי זהו האזור הנפוץ ביותר אצל גברים בו מצטברים שומנים.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  כיצד בדיוק מתבצע הליך זה? ובכן בתרם יחל הניתוח יסמן הרופא בעזרת טוש מיוחד על פני העור את האזור ממנו הוא מתכנן להסיר את השומן ואיכן הוא רוצה להחדיר את צינורית השאיבה, לאחר מכן תוכנסו לחדר הניתוח והרופא המרדים ייתן לכם את זריקת ההרדמה (זריקת ההרדמה יכולה להיות מקומית או מלאה, תלוי בשיקוליו של הרופא המנתח) ולאחר שזו תשפיע על גופכם יחל המנתח את ההליך בביצוע חתך דרכו תוחדר צינורית השאיבה, לאחר שהצינורית הוחדרה ותחל לשאוב שומן יבצע הרופא מעיין עיסוי חזק לאזור הטיפול בכדי לסייע לשומן להתפרק בצורה טובה יותר ובכך להקל על השאיבה ולמשוך אותו החוצה, בסיום ההליך יסגור המנתח את חורי השאיבה באמצעות תפירה או סיכות ותחבושת תכסה את האזור שעלול עוד להוציא נוזלים ודם ביומיים שלושה שלאחר הניתוח.

  מהם ההבדלים בין נשים לגברים בניתוח שאיבת שומן

  ובכן באופן ביצוע של ניתוח פלסטי זה אין כל שונה בין גברים לנשים אלא רק באזור הטיפול כאשר האזורים הנפוצים אצל נשים הם: ידיים אחוריות, ירכיים, מותניים, רגליים תחתונות (קרסוליים) בעוד אצל גברים האזור הנפוץ ביותר הוא בעיקר אזור הבטן ופחות באזורים שצוינו קודם לכן.

  סיכונים בניתוח זה

  ככל ניתוח פלסטי אחר גם בניתוח שאיבת שומן קיימים לא מעט סיכונים ותופעות לוואי, את המידע המפורט אודות סיכונים אלו תוכלו למצוא בעמוד שאיבת שומן סיכונים!

  החלמה לאחר ניתוח שאיבת שומן

  לאחר ניתוח זה תיכנסו לתהליך החלמה אשר במהלכו קיימות מספר הגבלות ופעולות שתצטרכו לנקוט בהן בכדי לצמצם את הסיכון ובכדי לסייע לגוף להחלים, את המידע המפורט על תהליך זה כגון: זמן ההחלמה המשוער, הכאבים הצפויים לאחר ניתוח זה, ההגבלות ופעולות הסיוע שתאלצו לבצע תמצאו בעמוד שאיבת שומן החלמה!

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לשאיבת שומן!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לשאיבת שומן!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט