חפש באתר
שאיבת שומן החלמה
 

שאיבת שומן החלמה

ניתוח שאיבת שומן הינו הליך כירורגי בו מבצעים חתכים קטנים בבשר ומחדירים צינורות דקים אשר שואבים שומן מתוך הגוף, לאחר הליך זה הגוף צריך את זמן ההתאוששות שלו ולמעשה מתחיל תהליך ההחלמה.

במאמר זה נפרוש בפניכם את כל המידע שאתם צריכים ורוצים לדעת על תהליך ההחלמה מניתוח זה כגון: אשפוז, תחבושת הלחץ שתאלצו ללבוש, זמן המחלה המשוער, הגבלות שיהיו עליכם במשך תקופת ההחלמה, אופן החזרה שלכם לשגרה ועוד..

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  תהליך ההחלמה מניתוח שאיבת שומן:

  • אשפוז-מיד לאחר הניתוח יחליט המנתח על זמן שהותכם במתקן האשפוז להשגחה ואישור כי אתם אכן כשירים להשתחרר הביתה. זמן השהות יקבע לרוב על פי סוג ההרדמה, גודל השאיבה שתתבצע בניתוח ותגובת גופכם. יש מנתחים אשר משאירים ליתר ביטחון את כל מטופליהם ליום אשפוז אחד לפחות בו הם משגיחים על התאוששותם.
  • תחבושת לחץ-לאחר הניתוח תאלצו לחבוש תחבושת לחץ למשך שבועיים או שלוש (או עד שהרופא יורה לכם להוריד אותה), תחבושת זו תפקידה הוא לעצב ולהוריד את הנפיחות מהאזור המנותח. במהלך הימים הראשונים שלאחר הניתוח לא יהיה ניתן להורידה, גם לא עבור מקלחת. לאחר מספר ימים כאשר הרופא יאשר לכם להוריד את התחבושת למספר דקות בכל יום, תוכלו להתקלח ומיד להחזירה.
  • צינוריות ניקוז-לאחר הניתוח חלק מהמנתחים משאירים צינוריות ניקוז קטנטנות באזור הניתוח למשך מספר ימים וזאת בכדי להוציא את ההפרשות שעלולות להופיע באזור החתכים.
  • תופעות לוואי וסימנים לאחר הניתוח-סימנים העלולים להופיע בתהליך ההחלמה הם נפיחות המקום, איבוד תחושה, דימומים, שטפי דם, רגישות מוגברת באזור ובצקות, לרוב סיבוכים ותופעות אלו עוברים לאחר זמן מה אך אל תהססו ללכת לרופא ולבדוק האם מדובר בתופעה רגילה או שמא בתופעת לוואי לא רצויה ואף מסוכנת.
  • תוצאות לאחר הניתוח- את התוצאות הראשונות לאחר ניתוח זה תוכלו לראות רק לאחר שבועיים שלוש מזמן הניתוח ואת התוצאות הסופיות בטווח של חצי שנה ואף טיפה יותר. חשוב לציין כי השמירה על פעילות גופנית ותזונה נכונה תמנע מתופעות ההשמנה לחזור אל מקומות אחרים בגופכם.
  • כאבים- לאחר הניתוח סביר להניח כי תחושו כאבים עמומים שיתחזקו בכל פעם שתבצעו תנועה, בדרך כלל יהיה ניתן להתמודד עם כאבים אלו בקלות בעזרת משככי כאבים קלים ופשוטים (בקשו המלצה מהרופא לגבי כך), במידה והכאבים חזקים יותר, פנו לרופא לבדיקה ולמרשם של משככי כאבים עוצמתיים יותר.
  • ימי מחלה- לרוב החזרה אל מקום העבודה או הלימודים יהיה עניין של עד כדי שבוע, אלא אם כן עבודתכם כרוכה במאמץ גופני או שאתם חווים קשיי החלמה כאלו או אחרים.
  • הגבלות לאחר הניתוח- לאחר הניתוח יהיה עליכם להימנע מכל פעילות גופנית או מאמץ כלשהו למשך חודש לפחות וכאשר הרופא מאשר כי אתם יכולים לחזור לפעילות גופנית יש לבצע זאת בהדרגה ובצורה מתונה.

  כמו כן אנו מזמינים אתכם למצוא עוד מידע רב על ניתוחים פלסטיים אחרים באתרנו כגון: הגדלת חזה, ניתוח אף, מתיחת פנים, מתיחת בטן, בודי טייט, הצמדת אוזניים וכ”ו…

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לניתוח שאיבת שומן!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לניתוח שאיבת שומן!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט