חפש באתר
שאיבת שומן בידיים
 

שאיבת שומן בידיים

אזור הידיים העליונות הוא אזור הידוע כמקום בו שומן נוטה להצטבר אצל רבים, הורדת שומן זה באופן טבעי תהיה קשה מאד עד כמעט בלתי אפשרית ולכן טיפול כמו שאיבת שומן מהידיים מומלץ בחום לאנשים הסובלים מתופעה זו ורוצים להעלימה.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות טיפול שאיבת שומן מהידיים כגון: מהו בכלל טיפול זה וכיצד הוא מתבצע, מי מתאים לטיפול זה, סיכונים הקשורים להליך כירורגי זה ועוד… כמו כן תוכלו ליצור עמנו קשר באמצעות אחת מהתיבות המיועדות לכך בעמוד זה בכדי לקבוע פגישת ייעוץ או לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד מהמומחים שלנו בתחום.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  שאיבת שומן בידיים מהי בכלל וכיצד היא מתבצעת?

  ובכן מטרתו של הליך כירורגי זה היא להביא לפירוקם של מצבורי השומן בידיים ושאיבתם החוצה מהגוף דרך צינורית מיוחדת המוחדרת לאזור הטיפול, ניתוח זה נחשב לאפקטיבי ויעיל במיוחד כנגד מצבורי שומן קטנים המצטברים להם באזורים שונים בגוף.

  כיצד בדיוק מתבצע הליך זה?- ובכן הליך זה מתחיל עם החדרת חומר ההרדמה אל גופכם ( סוג ההרדמה יהיה לשיקול הרופא המנתח) לאחר מכן יבצע המנתח חור קטן באזור בו השומן מתרכז (שסומן קודם לכן בטוש מיוחד על ידי הרופא) דרכו יחדיר את צינורית השאיבה שתינק את מצבור השומן החוצה, בשלב זה כאשר הצינורית ממוקמת בדיוק באזור השומן תתחיל פעולת השאיבה כאשר הרופא המנתח מסייע לפעולת הפירוק של השומן על ידי עיסוי חזק של האזור, בתום הניתוח יסגור הרופא את החור על ידי תפרים או סיכות ואתם תעברו לחדר ההתאוששות למשך שעה שעתיים עד שחומר ההשפעה יתפוגג לחלוטין והבדיקה הרפואית תאשר כי אתם בסדר.

  מי מתאים לעבור הליך זה?

  ובכן קהל היעד של טיפול שאיבת שומן בידיים הוא קודם כל קהל של אנשים בריאים אשר לא סובלים ממחלות כרוניות או נוטלים תרופות על בסיס יומי (אם אתם בכל זאת סובלים ממחלה או נוטלים כדורים כאלו ואחרים ציינו זאת בפני הרופא והוא יאשר או ישלול את מועמדותכם לניתוח), כמו כן הטיפול איננו מתאים לאנשים הסובלים מעודף משקל כללי בגוף אלא רק מאזור הידיים.

  מהם הסיכונים של טיפול שאיבת שומן מהידיים?

  ובכן טיפול זה הוא הליך כירורגי לכל דבר וכמו טיפולים אחרים גם לו מספר סיכונים ותופעות לוואי העלולים להופיע במהלכו או בזמן ההחלמה שבא אחריו, חלק מסיכונים ותופעות לוואי אלו עלולים להיות: זיהומים, סיכונים הקשורים להרדמה, צלקות ועוד… למידע המלא והמפורט של הסיכונים ותופעות הלוואי שטומן בחובו ניתוח פלסטי זה היכנסו לעמוד שאיבת שומן סיכונים!

  שימו לב!! טיפול נוסף שניתן לבצע בכדי להעלים את מצבור השומן מאזור הידיים הוא טיפול המסת שומן אשר גורם לשומן באזור הידיים להתפרק ולהתמוסס בתוך הגוף בלי כל צורך בחתכים והחדרת צינוריות, למידע מפורט יותר על טיפול זה היכנסו לעמוד המסת שומן!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לשאיבת שומן!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לשאיבת שומן!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט