חפש באתר
שאיבת שומן בהרדמה מקומית
 

שאיבת שומן בהרדמה מקומית

שאיבת שומן בהרדמה מקומית היא נפוצה מאד בניתוחי שאיבת שומן ותלויה בעיקר על סמך החלטתו של הרופא המנתח, במהלך הניתוח תחת הרדמה מקומית לא תחושו דבר מלבד כך גם לא תוכלו להבחין בניתוח עצמו מכיוון כי יוסתר מכם אזור הניתוח על ידי סדין שיתלה באמצעות מתקן מיוחד ויחצוץ ביניכם לבין מוקד השאיבה בכדי לגרום לכם להיות רגועים ושלבים בזמן ביצוע ההליך.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות שאיבת שומן בהרדמה מקומית כגון: כיצד מתבצע בכלל הליך זה, מה היתרונות של הליך זה על פני ההרדמה המלאה, על סמך מה מבסס הרופא את החלטתו בנוגע לסוג ההרדמה ועוד… כמו כן תוכלו להשאיר את פרטיכם באחת מהתיבות המיועדות לכך ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לניתוח שאיבת שומן על ידי טובי המנתחים שעובדים עמנו.

כיצד מתבצע הליך זה?

ובכן עוד בטרם יחל הניתוח עצמו תקבלו את חומר ההרדמה המקומית על ידי זריקה שיבצע הרופא המרדים באזור הניתוח, לאחר מספר דקות השפעת חומר ההרדמה תחל והאזור בו יבוצע הניתוח יאבד כל תחושה למגע, בשלב זה יחצוץ בין ראשכם לבין אזור הניתוח סדין אשר יונף על ידי מתקן מיוחד ויסתיר לכם את פעולותיו של הרופא המנתח זאת בכדי למנוע מצב של פאניקה או חוסר שלווה שיפריעו למנתח בפעולותיו, בזמן הניתוח עצמו יבצע הרופא חור באזור הצטברות השומן דרכו יחדיר את הצינורית ויחל לשאוב את השומן החוצה תוך כדי שהוא מסייע לפעולה זו באמצעות עיסוי האזור.

בסיום הליך זה תועברו לחדר התאוששות בו מדדיכם ייבדקו למשך זמן מה עד אשר יוסר כל חשש כי גופכם מגיב בצורה רעה לניתוח.

מה היתרונות של הרדמה מקומית על זאת המלאה?

ובכן היתרון הגדול ביותר שקיים להרדמה המקומית על זאת המלאה הוא קודם כל רמת הסיכון הפחותה שקיימת במקומית לעומת הסיכונים הגבוהים (שהגרוע מכל הוא מוות למרות שזה נדיר מאד שיקרה) שקיימים בהרדמה המלאה.

כמו כן לאחר הרדמה מלאה זמן ההתאוששות ארוך יותר וקיים סיכוי גבוה כי גופכם יגיב באופן לא טוב להרדמה ותחושות בחילה, חוסר תאבון ואף הקאות יופיעו לכם ביום יומיים שלאחר הניתוח.

על מה מסתמך הרופא בזמן קביעת סוג ההרדמה?

ובכן קודם כל החלטתו של הרופא מסתמכת על עברכם הרפואי, גילכם ועל תוצאות הבדיקות המוקדמות שהתבצעו בכם לפני הניתוח, זאת בכדי לצמצם את הסיכון כי חס וחלילה ישתבש משהו במהלך הניתוח וחייכם יהיו בסכנה, כמו כן רצונכם משמש גם הוא קלף בהחלטתו של הרופא אך זאת בהסתמך כי כל שאר הפרמטרים אפשרו זאת.

פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח שאיבת שומן!
פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח שאיבת שומן!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט