חפש באתר
סנטר כפול
 

סנטר כפול

סנטר כפול הוא תופעה אסתטית בה ריכוז שומן מתרכז באזור הסנטר וגורם לו להיראות כפול, את תופעה זו קשה מאד להעלים בצורה טבעית (דיאטה וספורט) ובכדי בכל זאת להעלים את מצבור שומן זה יש לנקוט באחת משיטות הטיפול הבאות: שאיבת שומן, בודי טייט, המסת שומן עם אחד המכשירים השונים שקיימים בתחום.

במאמר זה נביא בפניכם את כל המידע אודות הופעתו של הסנטר הכפול וכיצד ניתן להיפטר ממנו כולל סקירה מקיפה של כל הטיפולים השונים על יתרונותיהם וחסרונותיהם, כמו כן על ידי מילוי פרטים כאן בעמוד תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית לכל טיפול של העלמת שומן מהסנטר שתבחרו.

מהם הטיפולים להעלמת סנטר כפול?

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  קיימים מספר טיפולים שונים להעלמת השומן מהסנטר אותם נסקור בפניכם מיד:

  • ניתוח שאיבת שומן- העלמת סנטר כפול באמצעות שאיבת שומן היא הדרך הפופולארית והיעילה ביותר, במהלך טיפול זה יבצע המנתח חתך קטן דרכו יחדיר צינורית אשר תהיה אחראית לשאיבת השומן החוצה מהסנטר, לאחר שצינורית זו תתמקם באזור השומן יחל המנתח לעסות את האזור בחוזקה ובכך יסייע לשומן להתפרק ולהישאב החוצה בקלות יתרה. למידע נוסף אודות טיפול זה היכנסו לעמוד ניתוח שאיבת שומן!
  • בודי טייט- הליך זה משלב בתוכו שתי פעולות כאשר השומן מומס על ידי גלי RF בטרם הם נשאבים החוצה מהגוף על ידי צינורית שאיבה מיוחדת, למידע נוסף אודות שיטה זו היכנסו לעמוד בודי טייט!
  • המסת שומן בלייזר- בשיטה זו נעלים את הסנטר הכפול ללא כל צורך בחתכים או שאיבה של השומן כלפי חוץ, מכשיר הלייזר יגרום לשומן להתמוסס בתוך הגוף ולצאת דרך ההפרשות החוצה, כמו כן מכשיר הלייזר נחשב למדויק והבטיחותי ביותר מבין כל מכשירי המסת השומן, למידע נוסף אודותיו היכנסו לעמוד המסת שומן בלייזר !
  • המסת שומן באמצעות אולטרסאונד- מכשיר המסת השומן השני בפופולאריות שלו אחרי מכשיר הלייזר, בעקרון מבצע את אותה עבודה שעושה הלייזר רק שבמקום קרני הלייזר שממיסים את השומן יהיו אלו גלי האולטרסאונד בכדי לבצע את העבודה. רוצים מידע נוסף אודות מכשיר זה? כנסו לעמוד המסת שומן באמצעות מכשיר אולטרסאונד!
  • המסת שומן עם גלי רדיו- השימוש במכשיר זה איננו נפוץ כל כך ומכל שאר מכשירי המסת השומן הוא נחשב לפחות מדויק ואפקטיבי. למידע אודות מכשיר גלי הרדיו כנסו לעמוד המסת שומן בגלי רדיו!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לשאיבת שומן מהסנטר!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לשאיבת שומן מהסנטר!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט