חפש באתר
אזורים מהם ניתן לשאוב שומן
 

אזורים מהם ניתן לשאוב שומן

ראשית עלינו להזכיר לכם כי ניתוח שאיבת שומן מיועד בראש ובראשונה עבור חלקים בגוף בהם ישנם הצטברויות שומן שלא ניתן להורידם על ידי פעילות גופנית ותזונה נכונה, כמו כן ניתוחים אלו מיועדים עבור אנשים שלא סובלים מהשמנת יתר מכיוון והמקסימום המותר על ידי משרד הבריאות בארץ לשאיבת שומן בארץ הינו 6 ליטר.

במאמר זה נפרוש בפניכם את כל האזורים שניתן לשאוב מהם שומן בגוף.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  שאיבת שומן מהירכיים –הצטברות של שומן בירכיים היא תופעה מוכרת מאד, הצטברות השומן באזור הזה יכולה להיות פנימית (ירכיים פנימיים) חיצונית (החלקים שפונים החוצה מהגוף) ואחורית (ירכיים אחוריים) והטיפול בעזרת שאיבת שומן הוא הדרך האפקטיבית ביותר להתמודד עם תופעה זו.

  שאיבת שומנים באזור הבטן (צמיגים)-שוב חשוב להזכיר כי לא מדובר על אנשים עם עודף משקל רציני, אלא על אנשים שסובלים מהצטברות שומן ספציפית באזור הבטן הקדמית והצדדים (המותניים) ולא מצליחים להסיר זאת באמצעות פעילות גופנית ותזונה נכונה. במקרה זה שאיבת שומן יכולה להיות פתרון מצוין.

  שאיבת שומן מאזור זרועות הידיים-הצטברות שומנים באזור הזרועות היא בעיה שמופיעה אצל נשים רבות וכמעט בלתי ניתנת להורדה באופן עצמאי, שאיבת שומן היא פתרון טוב להתמודד עם שומנים באזור זה.

  שאיבת שומן מהסנטר- הצטברות שומן בסנטר הוא דבר מאד נפוץ בקרב אנשים רבים, הצטברות זו יוצרת מראה של סנטר כפול שפוגע באסתטיות הפנים וקשה מאד להורדה ולכן עבור אותם אנשים שסובלים מתופעה זו תהיה אפשרות להסיר זאת באמצעות שאיבת שומן.

  שאיבת שומן מהלחיים והצוואר-שאיבת שומן זו אמורה לתת פתרון לאנשים אשר הצטבר להם שומן באזור הפנים והצוואר, הצטברות שומן בצוואר למעשה מעלימה אותו ונותנת את התחושה שהראש מחובר הישר אל הכתפיים, כמו כן הצטברות שומן בלחיים עושה פנים עגולות ותפוחות שלעיתים לא מחמיאות. את מצבים אלו אפשר בהחלט לפתור באמצעות שאיבת שומן.

  שאיבת שומן מהישבן- נשים וגברים רבים סובלים משומן שהצטבר להם בישבן וגורם לחוסר פרופורציות בין שאר הגוף לישבן עצמו, יש לא מעט אנשים שלא מצליחים להוריד את הצטברות שומן זו בדרכים טבעיות כגון פעילות גופנית ותזונה נכונה ופונים אל עבר ניתוח שאיבת השומן כפתרון.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח שאיבת שומן!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח שאיבת שומן!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט