חפש באתר
עיסוי לימפטי להעלמת צלוליט
 

עיסוי לימפטי להעלמת צלוליט

עיסוי לימפטי הינו טיפול להעלמת צלוליט אשר איננו פולשני ולא עושה שימוש במכשיר כזה או אחר, אלא מבוצע אך ורק על ידי עיסוי ידני חזק ועמוק אשר מפרק את הצטברויות השומן ומשפר את זרימת הדם באזור ובכך גורם גם לצלוליטיס להעלם.

במדריך זה נביא בפניכן מידע רב אודות עיסוי לימפטי כגון: מהו בכלל עיסוי זה וכיצד מבוצע הטיפול, חסרונותיו, יעילותו, כמות הטיפולים הנדרשת, מחיר משוער ועוד..

עיסוי לימפטי מהו בכלל וכיצד הוא מתבצע?

ובכן כששומעים את המילה עיסוי כבר מדמיינים את התחושה הנעימה והמרגיעה של מגע הידיים על השרירים התפוסים והכואבים, אך לא כך המצב כשמדובר על עיסוי לימפטי, עיסוי זה הוא חזק, כואב ועמוק כאשר מטרתו היא פירוק הצטברויות השומנים והזרמת הדם באזור הטיפול בכדי להעלים את הצלוליט ולא בכדי לגרום הנאה והירגעות.

את עיסוי זה לא יכול לבצע כל מעסה אלא רק כזה אשר עבר התמחות בסוג כזה של עיסוי וזאת מכיוון כי בזמן הטיפול יש על המעסה לזהות את מוקדי את האזורים בעלי הצטברויות השומן ועודפי הרעלים שיוצרים את הצלוליט ולהזרים אותם אל עבר מערכת הלימפה באמצעות טכניקת העיסוי הייחודית, משך הטיפול אורך כ-45 דקות עד שעה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  כמות הטיפולים הנדרשת להעלמת הצלוליט

  מספר הטיפולים המדויק אשר אותו תאלצו לעשות בכדי להגיע לתוצאה מושלמת יהיה תלוי בתגובת גופכן וברמת הצלוליט, בכדי להגיע לתוצאות חיוביות תאלצו לעבור את טיפול זה אחת לשבוע עד אשר התופעה תעלם ובכדי לשמר את התוצאה הסופית תצטרכו לחזור על הטיפול אחת לחודש.

  יעילות הטיפול

  עיסוי לימפטי הוא אחד הטיפול הפשוטים והתיקים ביותר של טיפול בצלוליט אך עדיין נחשב לאיכותי ויעיל במלחמה נגד תופעה זו וניתן בהחלט להגיד כי בהשוואה לטיפולי צלוליט אחרים העיסוי הלימפטי נחשב בעל יעילות בינונית ומעלה.

  חסרונו של טיפול זה

  חסרונו של טיפול זה מצוי בעמידותו לאורך הזמן שנחשבת לקצרה ודורשת מכן לבצע טיפולי שימור בזמנים קצרים יותר ביחס לשאר שיטות העלמת הצלוליט.

  מחירו המשוער של עיסוי לימפטי

  טווח המחירים המשוער לטיפול זה ינוע בין 200-300 ₪ לטיפול אחד כאשר הטיפולים יבוצעו אחת לשבוע כל עוד התופעה קיימת ואחת לחודש כאשר התופעה כבר נעלמה ורק צריך לתחזק ולשמר את התוצאה הסופית.

  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור עיסוי לימפטי!
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור עיסוי לימפטי!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט