חפש באתר
מיזותרפיה לטיפול בצלוליט
 

מיזותרפיה לטיפול בצלוליט

מיזותרפיה היא שיטה מהפכנית להעלמת צלוליט ושיפור מראה העור על ידי הזרקת חומרים שונים אל מתחת לשכבות העור אשר ממיסים ומפרקים את הצטברויות השומן שיוצרות מלכתחילה את תופעת הצלוליט וגם משפרים את מראהו של העור.

במדריך זה נביא בפניכן את כל המידע אודות מיזותרפיה כגון: מהי בדיוק השיטה וכיצד היא מבוצעת, מי מתאים לטיפול זה ועוד..

מהי הכלל מיזותרפיה וכיצד היא מבוצעת?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן מיזותרפיה היא שיטה לטיפול בצלוליט המתבצעת על ידי סדרת זריקות המתפרסת על פני שטח הטיפול, זריקות אלו מחדירים חומרי אנטי אייג’ינג טבעיים המשפרים את זרימת הדם והחמצן לאזור וגם מטפלים בהצטברויות השומן, הגבשושיות ואלסטיות העור שיוצרות מלכתחילה את תופעת הצלוליט.

חזרה לשגרה לאחר טיפול מיזותרפיה

לאחר טיפול מיזותרפיה החזרה לשגרה תהיה מידית עם הגבלות מינוריות אשר יכללו בין היתר שימוש בחדר סאונה והשתזפות במשך יומיים עד שלוש מזמן הטיפול.

שימושים נוספים של טיפול מיזותרפיה- בטיפול זה משתמשת רפואת האסתטיקה גם להצערת וטיפוח הפנים כאשר החומרים הללו מוזרקים לאזורי הלחיים, השפה וכ”ו..

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מי מתאים לעבור טיפול מיזותרפיה להעלמת צלוליט?

  ובכן טיפול זה מתאים בעיקר לנשים הסובלות מתופעת צלוליטיס או שרוצות להצעיר ולחדש את מראה פניהן, כמו כן על נשים אלו יהיה לעמוד בדרישות המוקדמות של הטיפול שהן בין היתר: היעדר מחלות רקע שונות, נשים אשר משתמשות במדללי דם, נשים בהריון ונשים מניקות, בכל אופן תוכלו לנסות בכל זאת את מזלכם, גשו לפגישת ייעוץ חינמית עם הרופא המטפל ופרשו בפניו את כל ההיסטוריה הרפואית שלכם כולל זאת שעלולה להוציא אתכן מרשימת המועמדות  לטיפול ותנו לו להחליט האם אתן מתאימות לעבור מיזותרפיה או לא.

  הצעות מחיר ופגישת ייעוץ

  התחרות בשוק בתחום זה היא בשיאה ומחקר טוב ויסודי עלול להביא אתכן לחסכון של כמה מאות שקלים, תנו לנו לבצע אותו בשבילכן, השאירו פרטים בתיבה למטה ונחזור אליכן במהרה עם הצעות מחיר!

  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול מיזותרפיה!
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול מיזותרפיה!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט