חפש באתר
טיפול בצלוליט בעזרת מכשיר ואקום
 

טיפול בצלוליט בעזרת מכשיר ואקום

המלחמה של עולם האסתטיקה בסימני הצלוליט המכוערים מעולם לא הייתה משמעותית וחזקה יותר מאשר היא כיום, בשוק קיימים המון מכשירים ותכשירים ביתיים, טיפולים שונים ומשונים ואין ספור פיתוחים שצצים בכל שנה בכדי לתת מענה לדרישתן של נשים כה רבות בכל העולם אשר רוצות להעלים את סימני הצלוליט.

נכון להיום ישנן לא מעט שיטות אשר פועלות בצורה בכלל לא רעה ומשיגות תוצאות מדהימות בזמן יחסית קצר, אך נכון לכתיבת שורות אלו עדיין אין טיפול או תכשיר אשר נותן מענה קבוע לבעיה אלא פתרון זמני בלבד.

בעמוד טיפול בצלוליט בעזרת מכשיר וואקום נביא בפניכן מידע רב אודות טיפול העלמת צלוליט בעזר מכשיר הואקום.

מכשיר וואקום להעלמת צלוליט מהו וכיצד הוא עובד?

ובכן לפני שנסביר לכן מהו מכשיר זה וכיצד הוא עובד נחזור ונסביר קודם כל בקצרה מהי בכלל תופעת הצלוליט ולמה היא מופיעה כדי שתבינו לאחר מכן בצורה טובה יותר כיצד מכשיר זה פועל.

סימני צלוליט הינם תופעה המתרחשת לאחר שאזור מסוים בגוף מתקשה לפרק את השומנים והפסולת שמצטברים בו ובעקבות זה מתרחבים התאים במקום ויוצרים את אותם סימנים מכוערים שנקראים הצלוליט.

טיפול בצלוליט באמצעות ואקום- עכשיו כאשר אתן מבינות כיצד נוצרים אותם סימנים ידועים לשמצה תבינו טוב יותר כיצד טיפול בצלוליט באמצעות ואקום פועל.

ובכן מכשיר זה משתמש בפעולת הוואקום בכדי ליצור מעין עיסוי עמוק לאזור אשר בו הצטברו אותם שומנים ופסולת שיוצרים את הצלוליטיס ובכך מצליח לפרק אותם ללא כל פעולה פולשנית ולהגביר את זרימת הדם והחמצן לאזור. השומנים והפסולת שהתפרקו זורמים לאט לאט לכיוון מערכות הלימפה שדואגות להוציא אותם החוצה מהגוף על ידי ההפרשות.

התגברות הזרימה של הדם והחמצן לאזור גורמים לשיפור של אלסטיות העור שימתח שוב, יעלים את הצלוליט ויראה יפה וחטוב שוב.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  האם מספיק טיפול אחד בוואקום בכדי להעלים צלוליט?

  התוצאות של טיפול זה נתונות לשינוי בין אישה לאישה וזאת מכיוון שלכל אחת נתוני פתיחה שונים, אך טיפול אחד חד משמעית לא יספיק לאף אחת בכדי להעלים את הצלוליט אלא בדיוק ההפך, מכשיר זה יעיל מאד אך רק כאשר משתמשים בו באופן קבוע וסדיר.

  מספר הטיפולים- היעלות של מכשיר זה איננה עומדת למבחן אך בכדי שתראו תוצאות וגם תוכלו לשמר את ההשפעה לאורך זמן תאלצו לעבור את טיפולים אלו באופן קבוע וסדיר.

  במשך עשר השבועות הראשונים- שני טיפולים בכל שבוע אשר עורכים כ-40 דקות לכל היותר.

  טיפול שוטף- אחת לשבוע טיפול בן 40 דקות לכל היותר אשר יבטיח את עמידות הטיפול לאורך זמן (אחת לכמה חודשים צריך לבצע את ההליך מהתחלה).

  תופעות לוואי כתוצאה מהטיפול

  • כאבים עלולים להופיע לאחר כל טיפול אך הם בדרך כלל מוגדרים כקלים במיוחד וחולפים כבר ביום שלמחרת.
  • אדמומיות בעור, נפיחות וסימנים כחולים גם עלולים להופיע לאחר הטיפול ויעלמו לבד יום יומיים לאחר הטיפול.

  מחירים ממוצעים של הטיפול:

  המחירים הממוצעים של טיפול זה הם בדרך כלל בטווח שבין ה 300-500 ₪ עבור טיפול כאשר למחיר זה במכונים מסוימים מתווספים לפעמים באופן חד פעמי גם עלויות של אביזרים שונים שאותם תצטרכו לטיפול. לרוב המכונים מוכרים חבילות טיפול אשר מוזילות את העלויות של כל טיפול, להצעת מחיר עבור חבילה מוזלת תוכלו לקבל על ידי מילוי הפרטים באחת התיבות שנמצאות כאן בעמוד.

  מכשיר ואקום LPG

  מכשיר זה הוא מהמוכרים והטובים שבמכשירי הוואקום ותוכלו לקרוא עליו מידע מפורט ומלא יותר בעמוד מכשיר ואקום LPG!

  מלאו פרטים וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול בצלוליט עם מכשיר ואקום!
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לטיפול עם מכשיר ואקום זה!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט