חפש באתר
המסת צלוליט
 

המסת צלוליט

המסת צלוליט היא שיטה מצוינת ויעילה אשר באמצעותה ניתן להשיג לא רק את העלמת הצלוליט אלה גם הצרת היקפים באזור הטיפול, ההליך עצמו מוכר כטיפול המסת שומן ולמעשה מתרכז באזור בו קיימים מצבורי שומן קטנים אשר קשה מאד להסיר אותם בפעולות טבעיות כגון: דיאטה, התעמלות וכ”ו… מטבע הדברים באותם מקומות בדיוק סביר להניח שיופיע גם הצלוליט ולכן טיפול המסת השומן מומלץ כל כך, זאת מכיוון והוא יפתור עבורכם שתי בעיות בפעולה אחת.

בעמוד זה נסקור בפניכם מהי בדיוק המסת צלוליט, כיצד היא פועלת להסרתו של הצלוליט, מדוע בכלל מופיע הצלוליט באזור, מהם המכשירים הקיימים להמסת הצלוליט ועוד…

המסת צלוליט מה זה בכלל וכיצד מתבצע הטיפול?

ובכן לפני שנתחיל ונסקור בפניכם את שיטת המסת הצלוליט נקדים ונסביר בקצרה מהו בכלל הצלוליט עבור אלו שלא בדיוק יודעים ובכדי שבהמשך יוכלו להבין טוב יותר איך שיטה זו מעניקה מענה טוב יותר משאר שיטות העלמת הצלוליט.

מהו בכלל צלוליט? תופעה נפוצה זו היא למעשה הצטברות של תאי שומן אשר מערכות הגוף כשלו בסילוקן, שומנים אלו מצטברים באזור כלשהו (לרוב באזור הישבן והרגליים) ויוצרים גבשושיות, פסים וכפלים בעור שהופך גם לתזוזתי ולא חטוב, למידע מפורט יותר אודות הצלוליט עצמו אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד צלוליט ולהמשיך ולקרוא!

כיצד טיפול המסת הצלוליט פועל? אז אחרי שהסברנו בקצרה מהי תופעת הצלוליט עכשיו נסקור בפניכם כיצד ניתן לטפל בה, טיפול המסת שומן הוא הליך בו מכשיר כלשהו (ישנם 3 מכשירים להמסת שומן אותם נסקור בהמשך המאמר) מתכוונן על מצבורי השומן שברצונכם להעלים ובאמצעות חום למעשה מפרק וממיס את השומן שמתפזר מהאזור ולאחר מכן מתפנה מהגוף דרך מערכות הלימפה הישר להפרשות.

לאחר שהשומן פורק והומס מהאזור עדיין נשארים סימני המתיחה והעור הרפוי שהצלוליט יצר, אך לא לזמן רב מכיוון ולאחר הטיפול זרימת הדם לאזור ואיתה גם החמצן משתפרת וגורמת לרוב לעור לשוב ולהיות שוב אלסטי, מתוח וחטוב.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  חשוב לדעת!!! טיפול המסת שומן איננו מתאים עבור אנשים הסובלים מעודף משקל כולל בגופם, אלא רק עבור כאלו שמצבורי שומן קטנים ומעצבנים מופיעים להם במקומות שונים בגוף כגון: אזור המותניים, הירכיים, הידיים, הישבן וכ”ו…

  מהם המכשירים השונים להמסת צלוליט?

  • המסת צלוליט בלייזר- ובכן טיפול בצלוליט באמצעות מכשיר זה יהיה המדויק והטוב ביותר מבין שלשת המכשירים וזאת בזכות יכולת הדיוק המרשימה שלו לפגיעה במצבורי השומן, השומן עצמו מומס מהחום המופק כתוצאה של קרני הלייזר. למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו, היכנסו לעמוד המסת שומן בלייזר!
  • המסת צלוליט באולטרסאונד- בשיטה זו מכשיר המסת הצלוליט יהיה האולטרסאונד אשר יוצר גלים על קוליים אשר מכוונים אל עבר מצבורי השומן וגורמים להמסתם על ידי החום שנפלט מהם. למידע נוסף ומפורט יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד המסת שומן באולטרסאונד עכשיו!
  • המסת צלוליט בגלי רדיו- גם בשיטה זו בדומה לשתיים האחרות המסת הצלוליט תעשה על ידי חום, מכשיר גלי הרדיו שולח גלי  RFאשר מתמקדים על אזור מצבורי השומן וממיסים אותו. למידע אודות שיטה זו היכנסו לעמוד המסת שומן באמצעות גלי רדיו וקראו!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להמסת צלוליט
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להמסת צלוליט
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט