חפש באתר
טיפול בצלוליט
 

טיפול בצלוליט

טיפול בצלוליט הפך בשנים האחרונות לתחום מאד פופולארי בעולם האסתטיקה ונשים רבות מכל רחבי העולם נעזרות בשיטה כזו או אחרת בכדי להעלים את סימני הצלוליטיס ולהיראות צעירות וחטובות יותר.

בעמוד זה נביא בפניכן את כל השיטות הכי פופולאריות שקיימות כיום לטיפול בצלוליט כגון: טיפול בצלוליט בעזרת מכשירי וואקום, טיפול בצלוליטיס בעזרת המסת שומן,טיפול בצלוליטיס בעזרת מיזותרפיה ועוד..

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

   טיפול בצלוליט השיטות הכי פופולאריות:

  • טיפול בצלוליטיס בעזרת מכשירי וואקום- בשיטה זו נעלים את הצלוליט בעזרת מכשיר וואקום אשר יבצע סוג של עיסוי שיעודד את זרימת הדם והחמצן באזור הטיפול ובזכות כך יסייע לפירוקם של מצבורי השומן והפסולת שיוצרו מלכתחילה את סימני הצלוליטיס, שיטה זו יעילה מאד במלחמה נגד הצלוליטיס אך בכדי להשיג תוצאות טובות לאורך זמן יש לבצע את הטיפול באופן סדיר. רוצה לדעת מידע מפורט יותר על שיטה זו? כנסי לעמוד טיפול בצלוליט בעזרת מכשיר וואקום וקראי!
  • טיפול בצלוליט בעזרת המסת שומן- קיימים מספר טיפולים של המסת שומן אשר פעולותיהם מסייעות גם להעלמת צלוליט בזכות כך שהם מצליחים לשפר את האלסטיות של העור באזורוגורמים לו לחזורולהיראות חטוב וחלק שוב, טיפולים אלו הם: המסת שומן בלייזר, המסת שומן בגלי רדיו, המסת שומן באולטרסאונד למידע מפורט יותר אתן מוזמנות להיכנס לכל אחד מעמודי המסת השומן ולקרוא!
  • טיפול בצלוליט בעזרת מיזותרפיה- בשיטה זו יעשה הרופא המטפל שימוש בחומרים טבעיים אשר ימיסו את השומן והפסולת בתוך הוורידים ויגרמו להם להתפנות מהאזור אל עבר מערכת הלימפה שתהיה אחראית להוציאם החוצה מהגוף על ידי ההפרשות, טיפול זה יעיל להעלמת צלוליט אך עדיין לא נצבר עליו מספיק מידע לטווח ארוך. רוצה לדעת מידע מפורט יותר על שיטה זו? היכנסי לעמוד מיזותרפיה וקראי!
  • טיפול בצלוליטיס בעזרת עיסוי לימפטי- עיסוי לימפיטי הינו טיפול להעלמת צלוליט אשר נעשה בצורה ידנית אצל מעסה מקצועי ומאומן לכך, העיסוי איננו עיסוי נעים ורך כמו שאתם מכירים, אלא עיסוי עמוק ואף לעיתים כואב שמטרתו להזרים את הדם במקום ולסייע בכך לפירוק וסילוק של השומנים והפסולת שיוצרים את הצלוליט. טיפול זה צריך להיעשות באופן סדיר בכדי לשמר ותחזק את ההשפעה שלו, רוצה לדעת יותר על טיפול זה? כנסי לעמוד עיסוי לימפטי וקראי!
  • טיפול בצלוליט בעזרת Tri-Activeשיטה מהפכנית זו משלבת בתוכה שלושה שיטות שונות בכדי להעלים את הצלוליט אשר כוללות לייזר, מערכת קירור מקומית ועיסוי מכני עמוק. למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו אנו מזמינים אותך להיכנס לעמוד Tri-active ולהתעדכן!
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפולי צלוליט שונים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט