חפש באתר
צלוליט
 

צלוליט

צלוליט הם סיוט של כל אישה, סימנים מרגיזים ומכוערים שמופיעים על העור והופכים גוף מושלם ועור חלק לשומני ותזוזתי, במדריך זה נביא בפניכן מידע רב אודות צלוליט כגון: למה מופיע צלוליט, כיצד להיפטר ממנו ועוד..

מהו בכלל צלוליט

ובכן צלוליט היא תופעה אשר מתרחשת לאחר שמערכות הגוף כושלות בסילוק עודפי השומן שנמצאים באזור ובעקבות כך מתרחבים התאים ופסים וגבשושיות מופיעים בכל עבר, צלוליט היא תופעה מאד נפוצה ובעייתם של נשים רבות בכל העולם אשר מייחלות לשומנים ולסימנים להיעלם בטרם יגיע הקיץ ובגד הים יחשוף אותם בפני כולם.

האזורים הכי מיועדים לפורענות הם: אזור הבטן, אזור החזה, השוקיים, אזור הישבן ואזור הירכיים, הצלוליט מופיע לרוב לקראת גיל ה-30 כאשר האלסטיות של העור פוחתת ואיננה מצליחה עוד להסתיר את הסימנים, אך ישנם גם מקרים בהם ניתן לראות נערות בנות 18 שהתופעה כבר הספיקה לצוץ אצלן בעקבות גנטיקה, חוסר איזון הורמונלי, עודף שומן או בעיה במערכת הלימפה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  כיצד מעלימים צלוליט?

  ובכן ניתן למצוא מגוון רחב ועשיר של טיפולים ומכשירים אשר מבטיחים לכן את העלמתם של סימני הצלוליט, אך אף תכשיר, טיפול או מכשיר איננו יכול להבטיח לכן היום את העלמתם לצמיתות של אותם סימנים מכוערים ומעצבנים.

  במדריך זה בחרנו להביא בפניכן סיקור של מספר שיטות מובילות בתחום העלמת הצלוליט והן:

  • העלמת צלוליט באמצעות מכשירי וואקום- בשיטה זו יעשה שימוש במכשיר וואקום אשר למעשה מבצע מעין עיסוי לעור ובכך מסייע למערכות הדם לסלק רעלים ושומנים מהאזור, יעילותו של טיפול זה גבוה אך בכדי לשמור על התוצאות החיוביות יש לבצע אותו באופן סדיר. רוצה לדעת מידע מפורט ורחב יותר על שיטה זו? היכנסי לעמוד העלמת צלוליט באמצעות מכשיר וואקום וקראי!
  • מיזותרפיה- בטיפול זה נעשה שימוש בחומרים טבעיים המוזרקים אל תוך הגוף ולמעשה ממיסים את השומן מתחת לעור, פעולה זו גורמת לכל הפסולת שהומסה להיפלט החוצה מהגוף דרך מערכות הלימפה והצלוליט נעלם.רוצה לדעת על שיטה זו מידע נוסף? כנסי לעמוד מיזותרפיה וקראי!
  • טיפולי המסת שומן- בטיפולי המסת שומן כגון: המסת שומן באולטרסאונד,המסת שומן בלייזר והמסת שומן בגלי רדיו קיים תהליך אשר משפר את זרימת הדם והחמצן באזור ובכך משפרת את האלסטיות של העור ומעלימה את הצלוליט.רוצה לדעת מידע מפורט ורחב יותר על שיטה זו? כנסי לעמוד טיפולי המסת שומן וקראי!

  קיימות עוד שיטות רבות אותן נשמח לפרוש בפניכן בעמוד טיפול בצלוליט!

   

  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר שוות עבור טיפולי העלמת צלוליט!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט