חפש באתר
ציפוי שיניים
 

ציפוי שיניים

ציפוי שיניים הוא טיפול אסתטי הנועד להחזיר את הצבע הלבן לשיניים כך שכל חיוך שלנו יראה כמו מיליון דולר, ההבדלים בין ציפוי שיניים להלבנת שיניים נמצאים באופן ביצוע ההליך ובתוצאה הסופית כאשר ציפוי השיניים מחזיק ביתרון ברור על פני טיפול הלבנת השיניים (על ההבדלים בין השניים נביא בהמשך).

במדריך זה נביא בפניכם מידע רב אודות טיפול ציפוי שיניים כגון: מהו בכלל טיפול זה, כיצד הוא מתבצע, מה השיטות הקיימות, מחירים ועוד..

מהו בכלל טיפול ציפוי שיניים?

ובכן בטיפול ציפוי שיניים יצפה הרופא המטפל את השיניים בחומר (קיימים מספר חומרים עליהם נרחיב בהמשך ) אשר יעניק לשיניים בחזרה את הצבע הלבן שלהם, בטיפול זה השליטה על הצבע הסופי של השיניים תהיה לחלוטין בשליטתו של הרופא המטפל וזהו גם היתרון הגדול שלו על פני הטיפולים האחרים.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מהם ההבדלים בין ציפוי שיניים להלבנת שיניים?

  שני טיפולים אלו מטרתם הסופית היא שיפור האסתטיקה של הפה על ידי הלבנת השיניים אך ביניהם הבדלים לא קטנים באופן הביצוע ובתוצאה הסופית של הטיפול כאשר בהלבנת שיניים יעשה שימוש בשיטות כגון: מי חמצן, לייזר וכ”ו , הבעיה של שיטות אלו שהן מקסימום יכולות להבהיר את שיניים שתי דרגות מהגוון הקיים, לדוגמא מטופל בעל שיניים צהובות (לכל אדם מן הסתם נתוני פתיחה שונים בצבע השיניים שלו) יוכל מקסימום להפחית את הגוון ולהבהיר מעט את השיניים אך לא להגיע לתוצאה של שיניים בהירות ולבנות.

  בטיפול ציפוי שיניים תצליחו להגיע בדיוק לגוון אותו אתם רוצים לראות בפיכם כאשר הרופא המטפל ידאג לערבב את חומר הציפוי לאותו גוון בדיוק. טיפול זה ידוע כטיפול אשר שחקני קולנוע, זמרים, אנשי בידור ודוגמנים מבצעים אותו בגלל תוצאותיו האיכותיות.

  שיטות ציפוי שיניים

  ישנן מספר שיטות שונות לביצוע טיפול זה כאשר כל שיטה משתמשת בחומר ציפוי שונה שגורם לתוצאות הסופיות להיראות באיכות אחרת, בחלק זה נביא בפניכם את השיטות הנפוצות ונסביר על כל אחת מהם היתרונות והחסרונות של כל אחת ואחת.

  • ציפוי שיניים קומפוזיט- שיטה זו עושה שימוש בחומר שנחשב לזול מבין שאר השיטות ונמצא מזה שנים בשימוש רפואת השיניים, רוצים לדעת מהם יתרונותיו וחסרונותיו של חומר זה? כנסו לעמוד ציפוי שיניים קומפוזיט וקראו!
  • ציפוי שיניים מחרסינה- בשיטה זו מדביקים ציפוי חרסינה לכל שן בצורה מותאמת על ידי דגימה שנלקחה בביקור הראשון אצל הרופא, האפקט האסתטי של ציפוי זה גבוה אך עם חסרון גם די גדול. רוצים לדעת מהו החיסרון ועוד מידע רחב ומפורט על שיטה זו? כנסו עכשיו לעמוד ציפוי חרסינה לשיניים!
  • ציפוי שיניים ויניר פורצלן- בשיטה זו משתמשים בחומר ויניר פורצלן כחומר ציפוי כאשר יוצקים אותו על השן, החומר עצמו נחשב לעמיד וחזק במיוחד, למידע מפורט ורחב יותר כנסו לעמוד ציפוי שיניים ויניר פורצלן.
  • ציפוי שיניים למינייט- שיטה זו נחשבת ליקרה ביותר אך גם לזו אם התוצאות הטובות ביותר שקיימות בשוק, כנסו לעמוד ציפוי שיניים למינייט וקראו!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעות מחיר עבור טיפולי ציפוי שיניים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט