חפש באתר
פילינג עמוק
 

פילינג עמוק

פילינג עמוק הינו טיפול פילינג אשר מטרתו הסרה והעלמה של כתמים ופגמים גדולים אשר נמצאים עמוק בתוך שכבות העור, פילינג עמוק יכול להתבצע בשלשה דרכים שונות כאשר הראשונה והמומלצת ביותר היא באמצעות פילינג לייזר (על היתרון שיש לשיטה זו על פני השאר נסביר בהמשך), פילינג כימי ופילינג מכני (לא פופולארי ולכן לא נרחיב עליו יותר מדי).

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות פילינג עמוק כגון: מהו בכלל טיפול זה ולמה הוא מיועד, נרחיב על השיטות הקיימות לביצועו, סיכונים ועוד…

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מהו בכלל פילינג עמוק ולאיזה מקרים הוא מיועד?

  ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן פילינג עמוק הינו טיפול פילינג אשר כמו ששמו מרמז חודר עמוק אל תוך שכבות העור, עמוק יותר מכל טיפול פילינג אחר שקיים וזאת בכדי להסיר את הכתמים והפגמים האסתטיים שיושבים בשכבות הנמוכות והעמוקות ביותר של העור.

  טיפול זה מתבצע על ידי אחד מהשיטות הבאות: פילינג לייזר, פילינג כימי ופילינג מכני, הטיפול עצמו חודר עמוק ומייצר פצע אשר מצריך טיפול נכון ובטוח והסיכונים גם הם עולים בהתאם.

  פילינג לייזר- שיטה זו נחשבת למומלצת ביותר לטיפול פילינג לייזר וזאת מכיוון כי הלייזר הוא מכשיר הניתן לתכנות ומבצע בדיוק רב את עבודתו, לכן החשש מחדירה עמוקה יותר מהנדרש כמעט ונשללת לחלוטין בעת טיפול במכשיר זה. לקריאה מורחבת על נושא זה היכנסו לעמוד פילינג לייזר!

  פילינג כימי- בעת טיפול זה משתמש הרופא המטפל בחומרים היוצרים כוויה ממדרגה שנייה שמגדילה את הסיכויים לצלקות וזיהומים. למידע רחב ומפורט יותר על נושא זה היכנסו לעמוד פילינג כימי והמשיכו לקרוא!

  פילינג מכני- טיפול פילינג עמוק בעזרת מכשיר זה איננו פופולארי במיוחד בעיקר בעקבות כך שהוא הכי פחות מדויק מבין השניים האחרים. למידע אודות נושא זה היכנסו לעמוד פילינג מכני וקראו!

  סיכונים ותופעות לוואי בטיפול כימי עמוק

  כמובן שככל שהטיפול מעמיק יותר ככה הסיכונים גדלים יותר והם:

  • זיהומים- לאחר טיפול זה הסיכונים לזיהומים גדולים יותר מול אלו של פילינג בינוני והנמוך וסביר להניח כי בתום הטיפול יירשום לכם הרופא מרשם לאנטיביוטיקה אותה תאלצו לנטול במשך מספר שבועות.
  • צלקות- מכיוון ומדובר על צריבה או כוויה עמוקות יחסית הסיכוי לצלקות אחרי טיפול זה גבוהות יותר מאלו של טיפולי פילינג בינוני ושטחי.
  • שינוי בפיגמנטציה- בדומה לפילינג כימי שטחי גם בטיפול כימי עמוק קיים סיכון כי ייווצר שינוי בגוון העור.
  • בעיות כליות ולב- סיכון זה גם שייך אך ורק לפילינג כימי עמוק מכיוון ובטיפול זה נעשה שימוש בחומר הנקרא פנול אשר עלול לגרום לתפקוד לקוי של הכליות והלב ולכן בדרך כלל נעשית בדיקה יסודית של המטופל לפני ביצוע הטיפול.
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול פילינג עמוק!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול פילינג עמוק!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט