חפש באתר
פילינג מכני
 

פילינג מכני

פילינג מכני למעשה הוא טיפול אשר בדומה לטיפולי פילינג אחרים מסיר ומקלף שכבות עור בכדי לעזור לו להתחדש ולסלק נגעים ופגעים כגון כתמי שמש, נמשים, גבשושיות, סדקים וכ”ו..

את הטיפול מבצע מכשיר מיוחד אשר למעשה עובר על פני העור באזור הרצוי ומשייף אותו באמצעות ראש מסתובב לו יכולים להיות מחוברים מברשת מיוחדת, אבן שיוף ואפילו יהלום. במדריך זה נביא בפניכם את כל המידע אודות פילינג מכני.

פילינג מכני מהו בכלל?

ובכן פילינג מכני בדומה לשיטות פילינג אחרות מעניק פתרון לבעיות כגון: כתמי עור, נמשים, גבשושיות, סדקים, קמטוטים קטנים וכ”ו.. כאשר הוא מבצע זאת בצורה מכאנית על ידי שיוף וקילוף העור.

אופן הביצוע של פילינג מכני- ובכן פילינג מכני מבצע את עבודתו על ידי מכשיר מיוחד אשר בקצהו ראש מסתובב ועליו יכולים להיות מולבשים מברשת שיוף מיוחדת, אבן שיוף ואפילו יהלום. מכשיר זה מסתובב במהירות רבה ולמעשה משייף את שכבות העור שאתן הוא בא במגע, לאחר סיום הטיפול ייווצר גלד במקום שינשור מעצמו לאחר מספר ימים והעור החדש יבצבץ מלמטה.הטיפול עצמו מתבצע תחת הרדמה מקומית.

בטיפול זה חשובה מאד מיומנותו של המטפל מכיוון ואת העומק של הטיפול תקבע מידת הלחץ שהוא יפעיל על המכשיר ומטפל לא מיומן ובעל רגישות נמוכה בידיים עלול להביא לעומק טיפול גדול מזה הרצוי ואף לגרום לתופעות לוואי בעקבות כך.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  לאחר טיפול פילינג מכני

  לאחר טיפול זה תהליך ההחלמה יהיה כמובן שונה בין עומקי הטיפול (ככל שהטיפול יהיה עמוק יותר ככה מן הסתם ההחלמה תהיה קשה וארוכה יותר) ולכן מומלץ לשאול על התקופה המשוערת עוד בפגישת הייעוץ הראשונה, כמו כן בכל דרגות הטיפול סביר להניח כי תקבלו משחה אנטיביוטית אותה תצטרכו למרוח מספר פעמים ביום בכדי להבטיח כי הטיפול יעבור ללא זיהומים או דלקות.

  חשיפה לשמש- חשיפה לשמש לאחר טיפול פילינג מכני עלולה לסכן את עורכם בצורה ניכרת וזאת מכיוון כי מצבו יהיה פגיע וחשוף יותר מאשר לפני הטיפול ובמשך מספר חודשים (שוב תלוי בעומק הטיפול אותו ביצעתם) תאלצו להיזהר מאד מקרני השמש אשר עלולים לגרום לנזקים קשים בעורכם.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור פילינג מכני מטובי המכונים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור פילינג מכני מטובי המכונים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט