חפש באתר
פילינג לייזר פיקסל
 

פילינג לייזר פיקסל

מכשיר הפיקסל נחשב לפורץ דרך משמעותי בעולם האסתטיקה, המכשיר המהפכני מאפשר טיפול פילינג לעור באמצעות קילוף חלקי של העור בשטחים קטנים בכל פעם, המכשיר נחשב למאוד יעיל ובעל יכולות גבוהות להעלים קמטוטים קטנים, כתמי פיגמנטציה שונים, טשטוש של צלקות ושיפור של סימני מתיחה.

בעמוד זה תקבלו מידע רב אודות פילינג לייזר פיקסל כגון: מהו בכלל מכשיר זה ומהי הבשורה הטכנולוגית שהוא מביא עמו, כיצד מתבצע הטיפול עצמו ( סרטון הדגמה נמצא בעמוד ) לאיזה סוג של טיפולים הוא מתאים וכמובן גם תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית על ידי השארת פרטיכם כאן בעמוד.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מהו פילינג לייזר פיקסל ואיזה בשורה טכנולוגית הוא מביא עמו?

  ובכן מכשיר ה – pixel הינו מכשר לייזר המביא עמו בשורה חדשה בתחום הפילינג, מכשיר זה הינו מכשיר קטן הפולט קרני לייזר מבוקרים על פני שטח קטן בכל פעם, בעת הטיפול אלפי קרני לייזר קטנטנות בגודל של פיקסל ( מכאן כמובן המכשיר רכש את שמו ) מוקרנות כאמור לשטח המצומצם בו הוא פועל וגורמות לצריבה תוך כדי שהן משאירות גם רקמות חיות מסביב ( זהו למעשה היתרון הגדול של המכשיר ) באמצעות כך הפגיעה בעור הופכת להיות קלה מטיפולים אחרים מה שיאפשר לו לאחר מכן להחלים באופן מהיר וקל יותר עם הרבה פחות סיכונים ותופעות לוואי.

  כמה טיפולי פילינג לייזר פיקסל יידרשו בכדי להגיע לתוצאה המבוקשת?

  ובכן קשה להגיד כמה בדיוק טיפולים יצטרך כל מטופל מכיוון וכמות הטיפולים תקבע בסופו של דבר על פי חומרת המצב של כתם הפיגמנטציה, הקמטוטים, הצלקת או כל סיטואציה אסתטית אחרת שנמצאת על פני עור המטופל, מה שכן אנו יכולים להציג בפניכם טווח משוער של טיפולים על פי סטטיסטיקה כוללת.

  אותה סטטיסטיקה אומרת כי כל מטופל יצטרך פחות או יותר 3-5 טיפולים בהפרש של שלושה שבועות בין אחד לשני בכדי להגיע לתוצאה המקסימאלית שהטיפול יכול להעניק לכם.

  כיצד למעשה מתבצע טיפול לייזר פיקסל?

  ובכן מכשיר הפיקסל מונח על אזור הטיפול מספר פעמים כל פעם שטח מצומצם בצורה של ריבוע, בזמן הנחתו על שטח מצומצם זה הוא פולט אלפי פיקסלים של קרני לייזר למשך שנייה או שתיים אשר גורמות לצריבה חלקית של האזור, לאחר מכן ממשיך המטפל עד אשר הוא יכסה את כל שטח הטיפול.

  לפניכם סרט הדגמה כיצד פועל לייזר הפיקסל באופן מוחשי.

  סיכום יתרונותיו של מכשיר הפיקסל

  • פגיעה בפחות רקמות עור- בזכות טכנולוגיית הפיקסלים שהמכשיר מביא עמו היקף הפגיעה בעור הוא מצומצם יותר ומשאיר רקמות בריאות גם באזור הטיפול.
  • סיכונים ותופעות לוואי פחותים- בזכות כך שהפגיעה מצומצמת יותר בהיקף רקמות העור גם הסיכויים לזיהומים ותופעות לוואי אחרות פוחתים.
  • החלמה מהירה יותר של העור- כמובן שככל שהעור נפגע פחות אופן ההחלמה שלו יהיה מהיר יותר.
  • יעילות גבוה במיוחד בתוצאות הסופיות של הטיפול הספציפי- היעילות של מכשיר פילינג זה היא גבוה יותר מאשר טיפולים אחרים והתוצאות יראו בדרך כלל באופן בולט.
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעות מחיר עבור טיפול פילינג לייזר!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעות מחיר עבור טיפול פילינג לייזר!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט