חפש באתר
פילינג לייזר
 

פילינג לייזר

פילינג לייזר היא שיטה חדשנית אשר לה יתרון גדול על שאר השיטות הקיימות, בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע אותו אתם רוצים וצריכים לדעת על פילינג לייזר כגון: יתרונות, סיכונים, החלמה, אופן הביצוע ועוד..

פילינג לייזר מהו?

טיפול הפילינג בכללותו מתבסס על הסרה של שכבות עור פגומות אשר מתחדשות לאחר מכן בצורה נקיה וטובה יותר, כאשר לכל אדם ימליץ הרופא עומק שונה של טיפול פילינג בהתאם לפגמים אותם רוצה המטופל להסיר ובהתאם לסוג העור שלו.

לפילינג לייזר יש יתרון ברור על פני שאר השיטות באופן השליטה והדיוק של עומק הטיפול וזאת מכיוון וקרן האור של הלייזר מתוכנתת לביצוע המשימה בעוד בשאר השיטות משתמשים הרופאים בהערכה ומידת רגש בכדי להגיע לעומק הטיפול הרצוי.

בדרך כלל כאשר דרוש טיפול פילינג עמוק במיוחד מעדיפים רופאים רבים לבצע את הטיפול בפילינג לייזר בזכות אותו יתרון שיש לו בדיוק והשליטה בעומק החדירה של הטיפול.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  אופן הביצוע של פילינג לייזר

  את טיפול הלייזר מתחיל הרופא במתן הרדמה מקומית לאזור המטופל בכדי למנוע כאב או רגישות כזו או אחרת, לאחר מכן ימגן את עיניכם ואזוריכם הרגישים באביזרים מיוחדים וזאת על אף שהקרינה ממכשיר לייזר זה איננה מסוכנת כלל.

  לסרטון הדגמה כיצד מתבצע טיפול זה לחצו כאן!

  לפני תחילת הטיפול תתוכנת קרן האור של הלייזר על פי הוראותיו של הרופא ובהתאם לסוג העור שלכם, בזמן הטיפול תחדור קרן הלייזר לעומק אליה היא תוכנתה ותבצע פגיעה והסרה של העור באזור הטיפול.

  תופעות לוואי וסכנות לאחר טיפול פילינג לייזר:

  • לאחר טיפול פילינג הלייזר עשוי העור להאדים ולהתנפח, זוהי תופעת לוואי נפוצה מאד ואופיינית שאין לחשוש ממנה והיא תחלוף לאחר שבועיים שלושה מזמן הטיפול. חשוב לציין כי בזמן זה חשיפה לשמש עלולה להיות מסוכנת פי כמה ועליכם להישמר מכך גם לתקופה ארוכה יותר (הרופא יגיד לכם את משך התקופה על פי עומק הטיפול שעשיתם).
  • כאבים ותחושות לא נעימות עלולות להופיע לאחר הטיפול ולהמשך בין שבוע לשבועיים, במקרה שכזה תוכלו לבקש מהרופא משככי כאבים שיעזרו לכם להתמודד עם הכאב.
  • לאחר הטיפול סביר להניח כי הרופא ייתן לכם מרשם לאנטיביוטיקה בכדי למנוע זיהומים בעור שעלולים להופיע.

  החלמה לאחר טיפול פילינג בלייזר

  תהליך ההחלמה לאחר טיפול זה ישתנה בהתאם לעומק בו הוא בוצע כאשר ככל שהטיפול היה עמוק יותר ככה ההחלמה תהיה ארוכה, כואבת ובעלת סיכויים גדולים יותר לתופעות לוואי.

  הגבלות שחלות על כל המטופלים לאחר פילינג לייזר בלי קשר לעומק הטיפול הם: חשיפה לשמש אשר עלולה להיות מסוכנת מאד במצב בו נמצא העור לאחר הטיפול (הרופא יגיד לכם בדיוק כמה זמן עליכם להימנע מחשיפה לשמש) ושימוש במייק אפ אשר עלול לגרום לנזק לעור במצב אשר בו הוא יהיה לאחר הטיפול.

  לאילו תופעות טיפול זה יכול לסייע?

  ובכן טיפול באמצעות מכשיר הלייזר יכול לסייע לאנשים הסובלים מצלקות אקנה (הטיפול מקלף את העור עד כדי יישור עם השקע און הבליטה שייצרה צלקת האקנה), לאנשים שלהם קמטוטים קטנים, אנשים עם כתמי פיגמנטציה, נגעיים שטחיים על פני העור ובליטות שונות, אם אתם סובלים מאחת התופעות הללו או סתם ברצונכם לחדש ולרענן את העור טיפול במכשיר הלייזר וכל לסייע לכם בצורה מושלמת.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול פילינג לייזר!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול פילינג לייזר!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט