חפש באתר
פילינג כימי
 

פילינג כימי

פילינג כימי הינו טיפול אשר מעניק פתרון לכתמי עור, נמשים, נקבוביות, גבשושיות ופגמים נוספים בעור על ידי כך שהוא גורם להתקלפות העור באזור הטיפול ולהתחדשותו ללא אותם פגמים.

במדריך זה נביא בפניכם את כל המידע שצריך לדעת על טיפול פילינג כימי כגון: מידע כללי על הטיפול, דרגות ועומקים של טיפולי פילינג כימי, סיכונים, תופעות לוואי ועוד..

פילינג כימי מהו בעצם?

פילינג כימי הינו טיפול אסתטי השייך לרוב לאזור הפנים והצוואר ומטרתו היא העלמת כתמים ופגמים אחרים על ידי הסרתו וחידושו של העור באזור, את אפקט זה עושה הטיפול באמצעות משחה המבוססת על חומר כימי במינון נמוך אשר פוגעת ישירות בעור וגורמת לו לכוויה וקילוף. כמו בשאר טיפולי הפילינג שקיימים גם בטיפול זה ניתן לקבוע את דרגת העומק שאותה רוצים להסיר (תלוי בעומק בו הכתמים ממוקמים) ועל כך נרחיב בהמשך..

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  פילינג כימי סיכונים ותופעות לוואי

  • הימנעות מחשיפה לשמש- לאחר הטיפול יהיה עליכם להימנע מחשיפה לשמש במשך תקופה אותה יגדיר המטפל וזאת מכיוון כי עורכם כעת יהיה במצב רגיש ופגיע יותר מבעבר ועליכם לשמור עליו מפני פגיעות נוספות של השמש.
  • פגיעה בפיגמנטציה של העור- בדרגות פילינג כימי בינוני ועמוק קיים סיכון כי הכוויה שתיווצר כתוצאה מהפילינג תפגע גם בפיגמנטציה של העור ואז עלולים להופיע במקומות מסוימים גוונים אחרים של עור שלא משתלבים עם הגוון שלכם.
  • זיהומים- מכיוון שהפילינג הכימי למעשה יוצר כוויה על פני העור קיים הסיכון כי זיהום כזה או אחר יופיע באזור הטיפול, על מנת לצמצם את הסיכויים כי סיכון זה יתרחש דאגו להיגיינה מרבית של הידיים שלכם (רוב הזיהומים באים ממגע עם ידיים מלוכלכות), היגיינת המקום עצמו וכמובן היגיינה כללית.

  פילינג כימי דרגות עומק

  ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן טיפולי פילינג כימי יכולים להגיע למספר דרגות עומק בכדי לטפל בפגמים אסתטיים הנמצאים בעומקים שונים של העור, בחלק זה נביא בפניכם סקירה על שלשת הדרגות הללו.

  פילינג כימי שטחי- ובכן טיפול כימי שטחי הינו ההליך הפשוט, הקל והמהיר ביותר מבין השלושה בו מבוצעת כוויה קלה מאד אשר אפילו ולא גורמת כאב באמצעות חומרים כגון: חומצה גליקולית או בחומר TCA במינון נמוך, הטיפול עצמו מהיר והחזרה לשגרה היא הקצרה ביותר מבין השלושה.

  כמו כן בטיפול זה אין סיכון כי יגרם נזק לגוון העור על ידי פגיעה בפיגמנטציה מכיוון והוא שטחי מאד אך בעקבות כך גם ייאלץ אתכם לעבור סדרת טיפולים במשך כמה שבועות כדי להגיע לתוצאות סבירות.

  פילינג כימי בינוני- את טיפול זה מבצעים לרוב באמצעות חומרים חזקים יותר מאלו של הפילינג השטחי כגון: TCA במינון בינוני, פנול בריכוז נמוך. פילינג כימי בינוני גורם לכוויה ממדרגה ראשונה שתגרום לכאב זמני ותסכן את תאי הפיגמנטציה שעלולים לשנות את גוון העור באזור לשונה מזה הקיים, כמו כן תקופת ההחלמה של טיפול זה תהיה ארוכה יותר מזה של הפילינג השטחי ועלולה להמשך גם חודש.

  פילינג כימי עמוק- טיפול זה הוא המסוכן והקשה מבין כל השלושה מכיוון ודרגת הכוויה שבו תהיה מדרגה שנייה, כמו כן נעשה לרוב שימוש בחומר פנול בריכוז בינוני אשר עלול לגרום לנזק בכליות ובתפקודי הלב ולכן על הרופא המטפל להיות זהיר, מקצועי ובעל ניסיון רב בכדי למרוח מינון נכון לכל מטופל, השימוש בחומר זה מצריך גם בדיקות קודמות לטיפול כגון: בדיקת תפקוד ללב ולכליות.

  במידה ויבחר הרופא לא להשתמש בחומר הפנול הוא ייעזר בחומר ה- TCA במינון גבוה, לאחר הטיפול סביר מאד להניח כי המטופל יישאר לאשפוז של יום או יומיים להשגחה ולאחר מכן ישוחרר לתהליך החלמה של עד כחודש וחצי מזמן הטיפול.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור פילינג כימי מטובי המכונים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור פילינג כימי מטובי המכונים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט