חפש באתר
פילינג
 

פילינג

פילינג הינו טיפול אסתטי להעלמת פגמים ונזקים על פני העור כגון: כתמים, קפלים, סדקים וכ”ו.. בזמן הטיפול מוסרות שכבות העור הפגום (בכמה דרגות עומק על פי חומרת המצב) ולאחר תהליך ההחלמה מתחדש העור ללא כתמים, סדקים או כל פגם אחר שהופיע קודם.

במדריך זה נביא בפניכם מידע רב ומפורט אודות טיפולי פילינג כגון: שיטות לביצוע פילינג, סיכונים ותופעות לוואי, תוצאות אסתטיות, תהליך ההחלמה ועוד…

מהו בעצם פילינג?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם פילינג הינו טיפול להעלמת פגמים בעור על ידי הסרה של שכבות עור בשיטות שונות אותן נפרוש בפניכם בהמשך, פעולת ההסרה גורמת להתחדשות העור ובכך גם להיפטרות מהפגמים.

את הטיפול ניתן לבצע בעומקים שונים (תלוי בסוג העור ובפגמים שאותם רוצים להסיר) כאשר ככל שהטיפול יהיה עמוק יותר (כלומר יותר שכבות עור יוסרו) ככה גם יגדלו הסיכויים לתופעות הלוואי.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  שיטות פילינג שונות

  את טיפולי הפילינג ניתן לבצע במספר שיטות שונות אשר לכל אחת מהן יתרונות וחסרונות משלה ופירוט רחב על כל אחת מהן תמצאו כאן במדריך הפילינג של אתר אסתטיק נט.

  • פילינג מכני- בטיפול זה נעזרים במכשיר מיוחד אשר מכיל מברשת שיוף מיוחדת שמסתובבת ומסירה את שכבת העור אותה רוצים להסיר, רוצים לדעת יותר על טיפול זה? היכנסו לעמוד פילינג מכני וקראו!
  • פילינג באמצעות מכשיר לייזר- פילינג באמצעות מכשיר לייזר הינו טיפול חדשני אשר היתרון הגדול ביותר שלו הוא היכולת האבסולוטית לשלוט בעומק הטיפול על ידי כיוון המכשיר, רוצים מידע נוסף על טיפול זה כגון: אופן הטיפול, סיכונים הכרוכים בו, תהליך החלמה, האם הוא כואב ועוד? היכנסו דרך הקישור הבא לעמוד פילינג לייזר וקראו!
  • פילינג כימי- טיפול זה מבוצע על ידי מריחה של חומר כימי על פני העור אשר גורם לעור להתקלף ולהתחדש, לשיטה זו מספר חומרים שונים אותם יבחר הרופא המטפל על פי סוג העור ודרגת הפגמים עליו, רוצים לקרוא על שיטה זו יותר לעומק? היכנסו לעמוד פילינג כימי וקראו!

  סיכונים ותופעות לוואי לאחר טיפול פילינג

  לאחר טיפול פילינג עשויות להופיע מספר תופעות לוואי אשר סיכוייהן להופיע מתגברות ככל שהטיפול מבוצע באופן עמוק יותר אל תוך פני העור, כמו כן תופעות אלו גם משתנות בין סוגי הטיפול השונים שכל אחד מהם טומן בחובו סיכונים שונים. רוצים לדעת מהם הסיכונים והסיבוכים האפשריים לכל סוג טיפול? כנסו לעמוד פילינג סיכונים ותופעות לוואי וקראו!

  החלמה לאחר טיפול פילינג

  טיפול הפילינג כולו מסתמך על אופן ההחלמה של העור לאחר סיום הטיפול ולכן חשוב מאד להקפיד על תהליך החלמה נכון וקפדני בכדי שתאי העור החדשים שיצמחו במקום זה שהוסר יהיו ללא כל פגם.

  למידע רחב על תהליך ההחלמה לאחר טיפול פילינג כגון: הגבלות ואיסורים בזמן ההחלמה, זמן משוער של התהליך, תוצאות סופיות ומה בכלל מצפה לכם בזמן זה היכנסו על ידי לחיצה על הקישור הבא לעמוד פילינג החלמה וקראו!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעות מחיר לכל טיפולי הפילינג באתרנו!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעות מחיר לכל טיפולי הפילינג באתרנו!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט