חפש באתר
פטרת ציפורניים
 

פטרת ציפורניים

פטרת ציפורניים היא תוצאה של זיהום פטרייתי המתרחש בדרך כלל בציפורני הרגליים, תופעה זו גורמת לציפורניים להתעוות, להתפורר ולכאב צורם. זיהום פטרייתי זה הוא מדבק מאד ועלול לעבור כאשר מתרחצים יחפים, או נועלים נעליים של מישהו אחר.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות פטרת ציפורניים כגון: מהי בכלל תופעה זו ולמה היא מתרחשת, כיצד ניתן לטפל בה ועוד…

מהי בכלל תופעת פטרת הציפורניים?

ובכן כמו שציינו קודם לכן פטרת ציפורניים היא תופעה נפוצה של זיהום פטרייתי המופיע בעיקר על ציפורני הרגליים, תופעה זו גורמת לציפורניים להתעוות, לשנות צבע ולהיראות אכולות, כמו כן כאבים עלולים להיות חלק בלתי נפרד מהבעיה גם כן.

תופעה זו מדבקת מאד ולא רק את הסובבים אתכם אלא גם את שאר הציפורניים שלכם שעוד לא נדבקו, לכן ברגע שמופיעים אצלכם הסימנים הבאים: ציפורניים שצבעם משתנה לעכור או צהוב, ציפורניים מתפוררות, סדקים על הציפורניים, עיוות של הציפורניים וכ”ו… גשו מיד לטיפול.

מדוע תופעה זו מתרחשת? פטרת הציפורניים נפוצה מאד בישראל בעיקר בגלל החום והלחות השוררים בארץ, נעל סגורה אשר סופגת זיעה במשך שעות ולא מאפשרת לרגל להתאוורר היא סביבה אופטימלית להיווצרותם של הפטריות, כמו כן מכיוון שתופעה זו מדבקת מאד היא מופצת בקלות בכל מקום בו קיימת רטיבות ואנשים הולכים יחפים (בריכות שחייה ומקלחות רחצה ציבוריים הם סביבה פורייה מאד להפצתם של פטריות אלו).

כיצד ניתן לצמצם את הסיכוי ולהימנע מפטריות אלו? ובכן ראשית כדאי לאוורר כמה שיותר את הרגל במשך היום מחוץ לנעליים הסגורות, בנוסף בסוף כל יום יש להחליף גרביים לכאלו חדשות שעברו כביסה וחיטוי ולאוורר את הנעל היטב במשך הלילה. כמו כן יש להימנע מללכת יחפים במקלחות ציבוריים או כל משטח ציבורי אחר לח בו דורכים רבים.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  כיצד מטפלים בתופעת פטרת ציפורניים?

  עוד בטרם הטיפול יוודא רופא העור כי אכן מדובר בפטרת ציפורניים ולא במחלה אשר הסימנים החיצוניים שלה דומים לאלו של פטרת הציפורניים כמו למשל מחלת הפסוריאזיס, כמו כן באמצעות בדיקה זאת יוכל הרופא לדעת את סוג הפטרייה ועל פי כך להתאים את סוג הטיפול.

  טיפול תרופתי- שיטת טיפול זו הולכת ופוחתת מהעולם כאשר מנגד הטיפול באמצעות מכשיר הלייזר הופך לפופולארי יותר משנה לשנה. בטיפול תרופתי חשוב לדעת את סוג הפטרייה ששוכנת בציפורניים בכדי להתאים את התרופה.

  טיפול באמצעות לייזר-  טיפול בפטרת ציפורניים באמצעות מכשיר הלייזר הפכה בשנים האחרונות לטיפול המועדף בתחום, הטיפול עצמו מצריך לפחות 6 מפגשים עד קבלת תוצאות סופיות, אך כמובן שהתוצאה היא אינדיבידואלית והיא עלולה להשתנות בין אדם לאדם בהתאם לחומרת הבעיה שלו והתגובה של הגוף שלו לטיפול.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לטיפול בפטרת ציפורניים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לטיפול בפטרת ציפורניים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט