חפש באתר
סיליקון בשפתיים
 

סיליקון בשפתיים

סיליקון בשפתיים הינה השיטה היחידה שמעניקה נפח לשפתיים וגם נשארת לעד ולא מתפוגגת לאחר שנה שנתיים, בשיטה זו מוזרק חומר הסיליקון במינונים מיקרוסקופיים אשר לאחר הזרקתם ייעטפו ברקמה צלקתית (הסיבה גם לכך שאפקט הניפוח נשאר לעד וגם הסיבה לכך שלא ניתן להסיר את נפיחות זו לאחר מכן) אשר תעניק אפקט הנפח.

בעמוד סיליקון בשפתיים נביא בפניכן מידע רב אודות שיטת עיבוי שפתיים זאת כגון: מהי בכלל וכיצד היא עובדת, סיכונים ותופעות לוואי, מחיר, יתרונות, חסרונות ועוד..

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  סיליקון בשפתיים מהו וכיצד השיטה עובדת?

  חומר הסיליקון למעשה מוזרק אל השפתיים בפרישה רחבה ובמינונים מיקרוסקופיים והוא אך ורק גורם אשר יוצר את גירוי הגוף ולא זה שבפועל יוצר את הנפח של עיבוי השפתיים, אז כיצד נוצר הנפח בשפתיים? התשובה לכך תגיע מיד…

  למעשה כאשר חומר הסיליקון מוזרק אל השפתיים במינונים של מיקרו טיפות הוא גורם לגוף לייצר סביב כל אחת מהן רקמת צלקת שאר תיצור נפח נקודתי ומכיוון וכי בטיפול סיליקון יזריק הרופא את החומר בפרישה רחבה על פני השפה אז התוצאה תהיה כמובן על פני כל שטח השפתיים.

  יתרונה של שיטה זו: היתרון הגדול ביותר של שיטה זו הוא כאמור העובדה כי עיבוי השפתיים יהיה תמידי ולא יאלץ אתכן לתחזק אותו בכל שנה על ידי הזרקות נוספות שיגררו גם הוצאות כספיות נוספות כמו בשאר השיטות.

  חסרונה של שיטה זו: למעשה יתרונה הגדול של שיטה זו הוא גם חסרונה וזאת מכיוון כי במידה והמטופלת מתחרטת ורוצה להסיר את הנפח בשפתיים, יהיה זה קשה מאד ויצריך ניתוח או כל הליך אחר שעלול לגרום לצלקות או לאסימטריה בשפתיים.

  מחיר עלות ההזרקה של סיליקון בשפתיים- עלותו המשוערת של טיפול זה תנוע בין 3,200-4,000 ₪.

  סיליקון בשפתיים סיכונים ותופעות לוואי

  תופעות לוואי שעלולות לצוץ לאחר הזרקת סיליקון לשפתיים הן:

  • אסימטריה- למיקומם של ההזרקות על פני השפה חשיבות רבה בתוצאותיו הסופיות של הטיפול ובמידה ורופא לא מנוסה ולא מקצועי מטפל בכן קיים סיכון רב יותר כי תוצאותיו של הטיפול יהיו אסימטריות.
  • דחייה על ידי הגוף- כל עצם זר הנכנס לגוף מלווה בסיכון כי הגוף ידחה אותו מסיבה כזו או אחרת ואז עלולים להופיע גושים באזור וצורה אסימטרית, אך תופעה זו נחשבת לנדירה מאד.
  • זיהום- סיכון בעל סבירות נמוכה הוא זיהום באזור ההזרקה, שוב כמו קודמו נדיר מאד בטיפול זה.
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול הזרקת סיליקון בשפתיים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול הזרקת סיליקון בשפתיים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט