חפש באתר
שקיות מתחת לעיניים
 

שקיות מתחת לעיניים

שקיות מתחת לעיניים הן תופעה נפוצה מאד אשר מתרחשת בעיקר אצל אנשים שעברו את גיל ה-50, שקיות אלו גורמות למראה עייף, מוזנח ומבוגר יותר של הפנים ומצריכות התערבות כירורגית על מנת להחזיר את המראה הצעיר והאסתטי שוב.

בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות שקיות מתחת לעיניים כגון: מהם אותן שקיות, כיצד ניתן להעלים אותן ועוד..

מהן אותן שקיות מתחת לעיניים?

קודם כל נתחיל את ההסבר על מהן אותן שקיות מתחת לעיניים באבחון קל בין תופעות שונות של אותה בעיה, כלומר התופעה מתרחשת בעקבות כמה סיבות שונות שחלקן לא מצריכות את ההתערבות הכירורגית.

הסיבות אשר גורמות לשקיות מתחת לעיניים

לתופעה זו שלוש סיבות עיקריות אשר גורמות לה להופיע כאשר הן: חוסר בשינה, בעיה גנטית ותהליך הזדקנות,  כאשר מן הסתם את בעיית השינה ניתן לפתור בעזרת הקפדה על  9-8 שעות שינה של לפחות בלילה, בעוד את בעיית הגנטיות צריך לאבחן אצל רופא ולקבוע טיפול מתאים. הסיבה המרכזית עליה אנו מתמקדים במאמר זה היא בעיית השקיות שנובעות כתוצאה של תהליך ההזדקנות.

כמו שכבר ציינו קודם לכן שקיות מתחת לעיניים הן תופעה מאד נפוצה אצל אנשים אשר עברו את גיל החמישים והסיבה לכך היא התרופפותו של העור באזור העיניים והצטברות שומנים בעפעף התחתון, את בעיה זו ניתן לפתור בעזרת ניתוח פלסטי קטן הנקרא ניתוח עפעפיים תחתון.

כיצד ניתן להעלים את תופעת השקיות מתחת לעיניים?

ובכן כמו שציינו קודם לכן קיים הליך כירורגי הנקרא ניתוח עפעפיים תחתון אשר מיועד עבור בעיה ספציפית זו של שקיות מתחת לעיניים, בניתוח זה יבצע המנתח חתך פנימי (אשר יבטיח כי לא תיראה צלקת חיצונית) קטן אשר דרכו יוציא החוצה את עודפי השומן ועור שהצטברו באזור ובעצם גרמו לתופעה, בסיום ההליך יבצע המנתח תפרים ( אותם לא יהיה צריך להוציא מכיוון והם נמסים מעצמם) וההליך למעשה יסתיים.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  התוצאות לאחר ניתוח עפעפיים תחתון

  מיד בתום ניתוח זה לא תוכלו לראות את התוצאות מכיוון והאזור יהיה נפוח כתוצאה מהחתכים ורק לאחר שבועיים שלושה תוכלו לראות את התוצאות הראשוניות כאשר הנפיחות המשמעותית תרד אך את התוצאות הסופיות תוכלו לראות רק שהנפיחות תרד לחלוטין וזה עלול לקרות בטווח זמן של עד חצי שנה מזמן הניתוח.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח עפעפיים מטובי המנתחים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור ניתוח עפעפיים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט