חפש באתר
ניתוח עפעפיים תחתון
 

ניתוח עפעפיים תחתון

כמו שכבר הבנתם מהמאמר הקודם שלנו, ניתוח עפעפיים מתחלק לשני ניתוחים שונים כאשר ניתוח עפעפיים תחתון בא בכדי לתת מענה עבור אותם שקיות וקמטים אשר מופיעים מתחת לעיניים לעת זקנה.

במדריך זה נביא בפניכם את כל המידע אודות ניתוח עפעפיים תחתון כגון: מהו ניתוח זה בכלל וכיצד הוא מתבצע, התאוששות לאחר הניתוח, תופעות לוואי ועוד..

ניתוח עפעפיים תחתון מהו וכיצד הוא מתבצע?

ובכן הליך זה הוא למעשה ניתוח פלסטי אשר מטרתו היא מתיחה של העפעפיים והעלמת השקיות, עודפי העור והקמטים שמתחת לעיניים. ניתוח עפעפיים תחתון מתבצע לרוב בהרדמה חלקית כאשר הרופא המנתח יבצע חתך קטן בדופן הפנימי של העפעף (כך שהסיכוי לצלקת חיצונית הוא אפסי) ויסיר את שקיות השומן ועודפי העור.

אופן ביצועו של הניתוח שלב אחרי שלב:

שלב א- השלב הראשון של הליך זה יהיה מן הסתם מתן זריקת ההרדמה על ידי הרופא המנתח, זריקת הרדמה זו תהיה חלקית ותשפיע אך ורק על אזור הניתוח.

שלב ב- לאחר שזריקת ההרדמה החלה לפעול יבצע המנתח חתך פנימי בעפעף התחתון ויחל להוציא את עודפי השומן והעור שגורמים לעפעף להיות נפול ונפוח, בסיום ההליך יבצע המנתח תפרים קטנים (אשר נמסים לבד במשך הזמן) על החתך ובכך יסגור אותו.

שלב ג- לאחר הניתוח יכוסו עיניכם ברטיות קרות ורטובות אותן תאלצו להשים במשך כמה ימים בכדי למנוע את נפיחות האזור, לאחר כמה שעות של התאוששות תשוחררו לבתיכם לאחר בדיקתו ואישורו של הרופא המנתח כמובן.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  ניתוח עפעפיים תחתון שלב ההחלמה לאחר הניתוח

  לאחר ניתוח עפעפיים תחתון תאלצו לכסות את עיניכם ברטיות קרות ורטובות למשך מספר ימים (ניתן גם קומפרסים בעזרת שקית אפונה קפואה אשר מגולגלת בתוך מגבת לחה) בכדי להפחית את הנפיחות והכאב באזור, כמו כן יינתנו לכם על ידי הרופא טיפות (או משחה) אנטיביוטית אותן תאלצו לטפטף לאזור בכדי למנוע זיהומים ודלקות.

  בעשרת הימים הראשונים שלאחר הניתוח תיאסר פעילות גופנית, כמו כן החזרה לפעילות תהיה באישור רופא ובאופן מתון.

  ניתוח עפעפיים תחתון תופעות לוואי:

  • זיהומים- זיהומים הם סיכון בכל הליך כירורגי שקיים וכמובן קיימים גם בניתוח זה, בכדי להוריד את הסיכוי לזיהום כזה או אחר הישמעו להוראות הרופא והקפידו על טפטוף טיפות האנטיביוטיקה (או המשחה) בכל יום, כמו כן הקפידו על היגיינה גבוה ודאגו כי ידיכם ישתפו עם סבון בצורה יסודית לפני כל פעם שאתם נוגעים בעיניים.
  • שטפי דם- לאחר הניתוח סביר להניח כי יופיעו בעפעפיים שטפי דם אשר יגיעו לשיאם לאחר 3-4 ימים מזמן הניתוח, תופעת לוואי זו היא שכיחה מאד ואין צורך להיבהל לרוב היא תחלוף מעצמה.
  • עיניים דומעות- תופעת לוואי נוספת אשר שכיחה מאד לאחר ניתוח עפעפיים תחתון היא עיניים דומעות אשר קורה בעקבות פגיעה בצינור הניקוז של הדמעות בזמן הניתוח, גם תופעה זו לרוב עוברת מעצמה.
  • יובש בעיניים- תופעת לוואי זו עלולה להופיע לאחר ניתוח עפעפיים תחתון והטיפול בה יהיה קל ופשוט בעזרת טיפות מיוחדות אותן ירשום לכם הרופא.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח עפעפיים מטובי המנתחים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור ניתוח עפעפיים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט