חפש באתר
ניתוח עפעפיים שאלות ותשובות
 

ניתוח עפעפיים שאלות ותשובות

שאלה: מה ההבדל בין ניתוח עפעפיים עליון לבין ניתוח עפעפיים תחתון?

תשובה: ובכן ניתוח עפעפיים עליון מתבצע לרוב כאשר קיימת תופעה של עפעפיים צונחים, בניתוח זה מבצע המנתח חתך בעפעף העליון (בצורה חיצונית) ומסיר שכבות עור עודפות, לאחר ניתוח זה קיים חשש להישארותה של צלקת קטנה באזור החתך.

ניתוח עפעפיים תחתון מתבצע לרוב כאשר מופיעות “שקיות” מתחת לעיניים שהם למעשה מצבורי שומן קטנים אשר מהווים פגם אסתטי, בניתוח זה יבצע המנתח חתך פנימי בעפעף התחתון ודרכו יוציאו את השומן ואת עודפי העור ולסיום יתפרו את החתך, בצורה זו גם אם תישאר צלקת לאחר הניתוח היא לא תראה בצורה חיצונית מכיוון והיא תהיה מבפנים.

שאלה: באיזה הרדמה נהוג להשתמש בעת ניתוח עפעפיים?

תשובה: ובכן בעת ניתוח עפעפיים נהוג להשתמש בהרדמה מקומית אשר מלווה בזריקת טשטוש עמוק, בזכות כך לא תרגישו כל כאב וגם תהיו מעורפלים בצורה כזו שתמנע מכם לחוות את הניתוח עצמו.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  שאלה: האם קיימות הגבלות כלשהן לאחר ניתוח עפעפיים?

  תשובה: כמובן, לאחר ניתוח זה בדומה לכל ניתוח פלסטי אחר קיימות הגבלות אותן מומלץ לאכוף בכדי להוריד את הסיכוי לסיבוכים אפשריים, לאחר ניתוח עפעפיים קיימות 2 הגבלות עיקריות שהן:

  • חשיפה לשמש- חשיפה כל שהיא לשמש במהלך השבועיים הראשונים אסורה בהחלט!! לאחר השבועיים הראשונים החשיפה לשמש עדיין לא מומלצת אך במידה ואין כל ברירה הצטיידו במשקפי שמש ומרחו קרם הגנה.
  • פעילות גופנית ומאמץ פיזי- לאחר ניתוח עפעפיים אסורה כל פעילות גופנית או מאמץ פיזי וזאת מכיוון כי הם גורמים לעליה בלחץ הדם שעלול להוביל לדימומים, החזרה לשגרת פעילות תהיה לאחר הוראת הרופא המטפל ובצורה מתונה.

  שאלה: לאחר כמה זמן ניתן לראות תוצאות לאחר ניתוח עפעפיים?

  תשובה: בימים הראשונים שלאחר הליך זה פרצופכם יראה כמו מי שיצא הרגע מזירת האגרוף, עיניכם יהיו נפוחות ושטפי דם יראו מתחתיהם, את התוצאות הראשונות של ניתוח זה תוכלו לראות מיד כאשר הנפיחות הראשונית תעלם (בין שבועיים לשלוש) ואת התוצאות הסופיות כאשר הנפיחות תעלם לחלוטין (בין חודש לחצי שנה).

  שאלה: האם לאחר ניתוח עפעפיים נשארות צלקות?

  תשובה: ובכן התשובה לשאלה זו מחולקת לשניים לניתוח עפעפיים עליון וניתוח עפעפיים תחתון.

  ניתוח עפעפיים תחתון- בניתוח זה מבצע המנתח את החתך בחלקו הפנימי של העפעף ולכן גם אם תישאר צלקת היא תהיה פנימית ולא תראה כלפי חוץ.

  ניתוח עפעפיים עליון- בניתוח זה מבצע המנתח את החתך בחלקו החיצוני של העפעף העליון ולכן קיים סיכוי כי תישאר צלקת קטנטנה, לרוב גם אם נשארת צלקת כזו היא מוסתרת בין כפלי העין כך שהיא מוסתרת כלפי חוץ.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח עפעפיים מטובי המנתחים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור ניתוח עפעפיים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט