חפש באתר
ניתוח עפעפיים עליונים
 

ניתוח עפעפיים עליונים

ניתוח עפעפיים עליונים הינו הליך כירורגי אשר מטרתו היא תיקון עפעפיים שצנחו, מתיחה של העור והעלמת הקמטים מהאזור, הליך זה מבוצע על ידי חתך חיצוני בניגוד לניתוח עפעפיים תחתון בו החתך יבוצע בדופן הפנימי של העפעף.

במדריך זה נביא בפניכם מידע רב אודות ניתוח עפעפיים עליונים כגון: מהו בכלל ניתוח זה וכיצד הוא מבוצע, התאוששות לאחר הניתוח, תופעות לוואי וכ”ו..

ניתוח עפעפיים עליונים מהו וכיצד הוא מתבצע?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן מטרתו של ניתוח פלסטי זה היא תיקון צניחה של העפעפיים והעלמת הקמטים בחלק העליון של העיניים, את אופן הביצוע של ניתוח זה נציג בפניכם מיד.

שלב א- ניתוח עפעפיים עליונים מבוצע תחת הרדמה מקומית אשר הרופא המנתח יזריק לאזור הטיפול כבר בתחילתו.

שלב ב- לאחר שההרדמה תחל לפעול יבצע המנתח חתך קטן בעפעף העליון ויסיר שומן ועור עודף מהאזור, לאחר מכן יתפור המנתח את החתך ובכך יסגור אותו.

שלב ג- לאחר הניתוח יישומו על עיניכם רטיות לחות ורטובות בכדי למנוע את תהליך הנפיחות שצפוי לבוא לאחר הניתוח.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  ניתוח עפעפיים תהליך ההחלמה

  לאחר ניתוח עפעפיים עליונים יהיה עליכם לבצע קומפרסים לחים וקרים על אזור הניתוח בכדי להפחית את הנפיחות והכאב שסביר להניח יופיעו לאחר הניתוח, את הליך זה מומלץ לבצע במשך מספר ימים לאחר הניתוח. כמו כן על מנת להימנע מזיהומים ודלקות תאלצו לטפטף אל תוך עיניכם טיפות (או משחה) אנטיביוטיות מספר פעמים ביום למשך שבועיים שלוש.

  פעילות גופנית אסורה לכדי 10-14 יום לאחר הניתוח והחזרה תהיה אך ורק באישורו של הרופא ובצורה מתונה.

  ניתוח עפעפיים עליונים תופעות לוואי

  • שטפי דם- לאחר הניתוח סביר להניח כי יופיעו שטפי דם באזור הניתוח, תופעת לוואי זו היא מוכרת ושכיחה לאחר ניתוח זה וסביר להניח כי לאחר מספר ימים היא תחלוף מעצמה.
  • יובש בעיניים- תופעת לוואי זו די שכיחה לאחר ניתוחי עפעפיים וכאשר היא מופיעה ניתן להתמודד עמה בקלות על ידי טיפות אותן ירשום לכם הרופא.
  • עיניים דומעות- תופעת לוואי זו קורה בדרך כלל בעקבות פגיעה בצינור הניקוז של הדמעות והיא לרוב חולפת מעצמה לאחר מספר ימים.
  • זיהומים- זיהומים הם האויב המר של כל הליך כירורגי שקיים ובכדי להימנע מהם ייתן לכם הרופא טיפות אנטיביוטית בכדי שתטפטפו לעין מספר פעמים ביום, כמו כן השמירה על היגיינת המקום חשובה מאד בכדי להימנע מזיהום כלשהו.
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח עפעפיים מטובי המנתחים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור ניתוח עפעפיים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט