חפש באתר
ניתוח עפעפיים סיכונים
 

ניתוח עפעפיים סיכונים

כמו בכל ניתוח פלסטי כזה או אחר גם בהליך זה ישנם כמה סיכונים ותופעות לוואי אשר עלולים לצוץ במהלך הניתוח או לאחריו.

בניתוח זה הסיכונים מחולקים לשניים כאשר חלק אחד של הסיכונים שייך לתופעות לוואי שיופיעו בזמן הניתוח או לאחריו בפן הרפואי והחלק השני הם סיכונים ותופעות לוואי שיופיעו כפגם אסתטי כזה או אחר לאחר תהליך ההחלמה.

בעמוד ניתוח עפעפיים סיכונים נביא בפניכם את הסיכונים ותופעות הלוואי אשר מזוהים יותר מכל עם ניתוח עפעפיים.

סיכונים ותופעות לוואי לאחר ניתוח עפעפיים:

  • זיהומים- כמו לאחר כל הליך כירורגי כזה או אחר זיהומים יכולים להופיע באזור הניתוח, לרוב זיהומים אלו ייעלמו לאחר נטילת תרופה אנטיביוטית מתאימה אשר הרופא ירשום לכם ורק במקרים נדירים ייאלץ הרופא לנקוט בצעדים של פתיחת האזור מחדש וחיטוי. כמו כן על מנת לצמצם את הסיכויים כי יופיעו אצלכם זיהומים לאחר הניתוח הקפידו על היגיינה גבוה והימנעו לבוא במגע עם ידיים לא נקיות או כל אובייקט אחר.
  • דימום מאחורי העין- סיבוך זה נחשב לנדיר מאד, אך במידה והוא קורה תאלצו לפנות בצורה מידית לטיפול רפואי כי יהיה קיים סיכון מוחשי וממשי לראייתכם!

התסמינים של סיבוך זה הם בין היתר: כאב חד וחריג בעין עצמה או מאחוריה ובמידה ואתם חשים כאלו כאבים אל תהססו לפנות באופן מידי לרופא המנתח או לכל מענה רפואי אחר במידה והמקרה מתרחש בשעות לילה מאוחרות או ביום חופש.

  • עיניים דומעות- תופעה שדווקא די שכיחה לאחר ניתוח עפעפיים היא דמעות שזולגות מהעיניים וזאת מכיוון שבמהלך הניתוח נגרמה הפרעה כזו או אחרת לצינור הניקוז של הדמעות ולרוב בעיה זו מסתדרת מעצמה לאורך הזמן.
  • יובש בעיניים- תופעה זו תיתכן ותקרה לאחר הניתוח אך לרוב הטיפול בה קל ומסתכם בטפטוף טיפות עיניים שמרשם עבורם תקבלו מהרופא המנתח.
  • פגיעה בשריר חיצוני- במקרה בו נפגע שריר עין חיצוני במהלך הניתוח עלולה להיווצר פזילה בעין הפגועה, ברוב המקרים הרופא לא צריך להתערב והעין חוזרת לאחר זמן מהפזילה.
  • פגמים אסתטיים- לאחר הניתוח עלולים להופיע פגמים אסתטיים כגון: חוסר סימטריה, צלקת בולטת, משיכה של העפעף כלפי חוץ, צניחה של העפעף כתוצאה של פגיעה בשריר, מקרים אלו נדירים ובמידה והם בכל זאת קורים הם לרוב ניתנים לתיקון על ידי ניתוח חוזר.

בכל מקרה שיופיעו אצלכם סימנים כגון: דימום מהעין, כאבים חזקים וחריגים, נפיחות, ראייה מטושטשת, חום או כל תופעה אחרת שנראית לכם לא אופיינית וחריגה, פנו לטיפול רפואי באופן מידי!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח עפעפיים מטובי המנתחים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור ניתוח עפעפיים!
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט