חפש באתר
פגיעה בראייה כתוצאה של עפעפיים צונחים
 

פגיעה בראייה כתוצאה של עפעפיים צונחים

צניחת עפעפיים הם תופעה מוכרת ונפוצה מאד, תרחיש זה קורה בדרך כלל בקרב אנשים שחצו את גיל ה-50 אך בהחלט יכול להופיע גם אצל בני אדם צעירים יותר, התופעה עצמה היא לרוב תוצאה של עור רפוי ושומן שנמצא תחתיו ואשר גורמים לעפעף לצנוח, מלבד המראה האסתטי הלקוי שתופעה זו יוצרת היא גם גורמת לעיתים קרובות לפגיעה בשדה הראייה מכיוון והעפעף מסתיר את העין.

בעמוד זה תמצאו מידע רב כיצד ניתן להעלים תופעה זו ולשפר את הראייה לצד מידע נוסף אודות התופעה עצמה, מלבד זאת תוכלו גם לקבל מאתנו הצעת מחיר לניתוח עפעפיים אצל טובי המנתחים וכל זאת על ידי מילוי פרטיכם כאן בעמוד.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  מהו הטיפול לצניחת עפעפיים אשר מסתירים את שדה הראייה?

  ובכן הטיפול לתופעה זו הוא לא אחר מאשר ניתוח עפעפיים אשר יסיר את השומן שמתחת לעפעף ואת חתיכות העור העודף שמסתירים למעשה את שדה הראייה של המטופל, בתום טיפול זה העפעף יהיה מתוח שוב ושדה הראייה של המטופל יפתח לרווחה שוב.

  כיצד ניתוח העפעפיים מתבצע? ובכן בתחילתו של הליך זה תקבלו זריקת הרדמה מקומית בליווי של טשטוש עמוק אשר יבטיחו טיפול תחת ערפול וללא כאבים, לאחר שזריקת ההרדמה והטשטוש יחלו לפעול על המטופל יבצע המנתח את החתך הראשון לאורך כל העפעף ומוציא משם את חתיכות העור והשומן שאין צורך בהם, לסיום יתפור המנתח את החתך ואתם תועברו למחלקת התאוששות. הניתוח עצמו נמשך בדרך כלל שעה.

  לאחר ניתוח העפעפיים- בימים שלאחר הניתוח תחושו כאבים קלים באזור אשר איתם תוכלו להתמודד בקלות באמצעות נטילת משככי כאבים (בהמלצת הרופא בלבד!!)  אזור הניתוח יראה כאילו זה עתה יצאתם מקטטת רחוב אלימה, המקום יהיה נפוח ושטפי דם יסבבו אותו, ביום יומיים שלאחר הניתוח תאלצו לעשות קומפרסים של קרח על האזור בכדי למנוע ככל הניתן את הנפיחות ואת שטפי הדם, כמו כן תתבקשו על ידי הרופא לשכב כמה שיותר בימים הראשונים עם הראש כלפי מעלה, לטפטף מספר פעמים ביום טיפות אנטיביוטיות ולהימנע מלגרד, לגעת או לשפשף את אזור העיניים.

  בתום הליך ההחלמה ולאחר שהנפיחות תרד לחלוטין מהאזור סביר מאד להניח כי שדה הראייה שלכם יפתח לרווחה בזכות כך שהעור העודף שהסתיר אותו קודם לכן הוסר וכעת אין כל גורם מפריע, בנוגע לחשש מצלקות בניתוח פלסטי זה אפשר להיות רגועים יחסית מכיוון כי אזור החתך עצמו מתבצע בכפל העיניים וגם אם תישאר צלקת אי אפשר יהיה להבחין בה כל עוד העיניים פתוחות.

  מלאו את פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח עפעפיים!
  מלאו את פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח עפעפיים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט