חפש באתר
צניחת עפעפיים
 

צניחת עפעפיים

צניחת עפעפיים היא תופעה הגורמת לעפעפיים העליונים או התחתונים לצנוח כלפי מטה וליצור פגם אסתטי ולעיתים גם ליקוי ראיה על ידי כך שהעפעף חוסם את שדה הראיה של העין.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות צניחת עפעפיים כגון: מהי בכלל תופעה זו וכיצד פותרים אותה, מהם הסיבות לצניחת עפעפיים ועוד..

מהי בכלל צניחת עפעפיים?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן צניחת עפעפיים הינה תופעה אשר גורמת לעפעף העליון או התחתון לצנוח כלפי מטה, תופעה זו יכולה להיגרם עקב מספר סיבות (אותן נסקור בהמשך) והטיפול בה בדרך כלל יהיה על ידי ניתוח הרמת עפעפיים.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  צניחת עפעפיים מהן הסיבות?

  צניחת עפעפיים היא תופעה אשר עלולה להתרחש ממגוון סיבות אשר ביניהן: צניחת עפעפיים מעודף שומן ועור, צניחת עפעפיים כתוצאה של התרופפות השריר, צניחת עפעפיים מולדת, צניחת עפעפיים כתוצאה מבצקת ועוד…

  כיצד מטפלים בצניחת עפעפיים?

  שלב ראשון של הטיפול בתופעה זו יהיה אבחון אצל רופא פלסטי מומחה אשר יתאים את ניתוח העפעפיים לאופן הבעיה שגורמת לצניחה שלהם, בעמוד זה נסביר לכם על שיטת הטיפול לעפעפיים אשר צנחו כתוצאה של עודף עור ושומן.

  הליך ניתוח הרמת עפעפיים- ניתוח זה אשר שמו מרמז על מטרתו הסופית מתבצע בעזרת חתך קטן על העפעף שדרכו יוציא החוצה המנתח את עודפי העור והשומן שגרמו מלכתחילה לצנוח כלפי מטה, טיפול זה מתבצע תחת הרדמה מקומית המלווה בטשטוש עמוק ובדרך כלל משוחרר המטופל לביתו כשעתיים לאחר סיום ההליך, למידע רחב ומפורט יותר על ניתוח זה אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הרמת עפעפיים ולקרוא!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח עפעפיים מטובי המנתחים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור ניתוח עפעפיים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט