חפש באתר
הרמת עפעפיים
 

הרמת עפעפיים

ניתוח הרמת עפעפיים הינו הליך כירורגי המיועד לאנשים הסובלים מצניחת עפעפיים, במהלך הניתוח יסיר המנתח את עודפי העור והשומן מהעפעף העליון, ימתח את העור ויתפור.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות ניתוח הרמת עפעפיים כגון: מהו בכלל ניתוח זה וכיצד הוא מתבצע, החלמה מהניתוח, תופעות לוואי ועוד..

מהו בכלל ניתוח הרמת עפעפיים וכיצד הוא מתבצע?

ובכן ניתוח עפעפיים זה הינו הליך כירורגי אשר מתקן ומשפר את המראה החיצוני של עפעפיים שצנחו על ידי חיתוך והסרה של עור ושומן עודף, תופעה זו של עפעפיים צונחים היא תופעה נפוצה ומוכרת בקרב אנשים רבים (בעיקר בגילאי 40 ומעלה) בכל העולם ומשפיעה לרעה על הצורה החיצונית ולעיתים גם על שדה הראיה שנפגע כתוצאה מכך.

מהלך הניתוח – בתחילתו של הניתוח תקבלו זריקת הרדמה מקומית בליווי של חומר טשטוש עמוק שיבטיחו כי לא תחושו כל כאב בזמן הניתוח, לאחר שהשפעתה של זריקת ההרדמה תחל להשפיע יבצע המנתח חתך קטנטן בעפעף העליון ודרכו יוציא עודפי שומן ועור אשר מצויים באזור (ככה למעשה מתבצעת הרמת העפעפיים), בסיום ההליך יתפור המנתח את האזור ויניח על עיניכם רטיות לחות וקרות שמטרתן לצנן את האזור ולמנוע נפיחות.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  הרמת עפעפיים החלמה לאחר הניתוח

  לאחר ניתוח הרמת עפעפיים פניכם יראו חבולות ונפוחות כאילו בזה הרגע יצאתם מזירת האגרוף בקרב נגד מתאגרף מקצועי, שטפי דם ונפיחות הם תופעות לוואי נפוצות לאחר ניתוח זה ובכדי להקטין את הנפיחות ככל אשר ניתן תאלצו לבצע קומפרסים רטובים וקרים על עיניכם למשך מספר ימים לאחר הניתוח.

  כמו כן בכדי להימנע מזיהומים ודלקות תתבקשו על ידי המנתח למרוח את העיניים מספר פעמים ביום במשחה אנטיביוטית למשך תקופה של שבועיים לפחות.

  הפסקת עישון מומלצת בחום מספר שבועות לפני הניתוח ומספר שבועות לאחריו וזאת מכיוון כי העישון גורם לזרימת דם פחותה אל עבר אזור הפנים ומצב זה עלול לגרום לסיבוכים ולהחלמה איטית יותר ופחות איכותית. פעילות גופנית אסורה גם היא למשך תקופה אותה יגדיר לכם הרופא המנתח.

  הרמת עפעפיים סיכונים ותופעות לוואי

  • זיהום- לאחר ניתוח הרמת עפעפיים עלול להופיע זיהום כתוצאה מהחתך בעפעף העליון, בכדי למנוע זיהום זה ייתן לכם הרופא משחה או טיפות אנטיביוטיות אותן תאלצו להשים מספר פעמים ביום למשך שבועיים או יותר, כמו כן מומלץ בחום לשמור על היגיינה גבוה מאד של האזור ושל הידיים (שעלולות לגעת בעין מספר פעמים ביום כתגובה ספונטנית או הרגל).
  • יובש בעיניים- תופעת לוואי זאת נפוצה מאד לאחר ניתוח הרמת עפעפיים וניתן לפתור אותה בקלות על ידי טיפות עיניים אותם ירשום עבורכם הרופא.
  • שטפי דם- לאחר ניתוח הרמת עפעפיים סביר להניח כי שטפי דם יופיעו באזור עיניכם, תופעת לוואי זו לרוב עוברת מעצמה לאחר זמן מה.
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח עפעפיים מטובי המנתחים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור ניתוח עפעפיים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט