חפש באתר
ניתוח עפעפיים
 

ניתוח עפעפיים

ניתוח עפעפיים הינו ניתוח פלסטי אשר מעניק פתרון אסתטי ורפואי כאחד למטופלים אשר סובלים מתופעה של עפעפיים צונחים (עפעף עליון), שמנוניים (עפעף תחתון) או שניהם יחדיו.

הפן האסתטי- עפעפיים צונחים ושמנוניים (שקיות מתחת לעיניים) יוצרים מראה עייף ומבוגר שלא תמיד מעיד נכון על האדם. בעזרת ניתוח עפעפיים יוכלו אלו שסובלים ממפגע אסתטי זה להעלימו ולהראות צעירים ורעננים שוב, אך חשוב לציין ולהבהיר כי ניתוח זה איננו מעלים  את הקמטים באזור העיניים כמו שרבים נוהגים לחשוב אלא מעניק פתרון אסתטי למראה השמנוני והנפול של העפעפיים בלבד. בכדי להעלים את הקמטים קיימת האפשרות של שילוב ניתוח זה יחד עם מתיחת פנים.

הפן הרפואי- אנשים רבים אשר סובלים מתופעה זו גם חווים בעיה של ראייה לקויה ולא בגלל שעיניהם לא מתפקדות כראוי אלא בעקבות חסימת שדה הראייה על ידי העפעפיים, בעזרת ניתוח זה שדה ראייתם יחזור להיות מלא ושיפור אסתטי יראה על פניהם.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  אופן ההליך של ניתוח עפעפיים:

  את ניתוח זה אנו מחלקים לשניים, ניתוח עפעפיים עליון שאותו מבצעים כאשר ישנה בעיה של עפעפיים צונחים וניתוח עפעפיים תחתון שבא לתת פתרון לשמנוניות (שקיות מתחת לעיניים).

  הרדמה- בשני הניתוחים יבצע הרופא המרדים זריקת הרדמה מקומית עם טשטוש עמוק שיבטיחו כי לא תחושו כאב במהלך הניתוח ולרוב גם הכרתכם תהיה מעורפלת עד כדי שינה בזכות זריקת הטשטוש.

  ניתוח עפעפיים עליון- כאמור ניתוח זה נועד לתת מענה אסתטי או רפואי לבעיה של עפעפיים צונחים ובכדי להשיג מטרה זו מבצע המנתח חתך לאורך אמצע העפעף העליון ופועל להסרה של שומן ועור עודף במקום, בסיום פעולה זו תופר המנתח את חתך זה בעדינות, לרוב ניתוח זה איננו אורך יותר משעה. למידע נוסף אודות ניתוח זה תוכלו למצוא בעמוד ניתוח עפעפיים עליון.

  אם וכאשר תישאר צלקת קטנה לאחר החלמת הפצע היא תעלם בתוך כפלי העפעף כאשר העין תהיה פתוחה ולא יהיה ניתן להבחין בה.

  ניתוח עפעפיים תחתון- כמו שכבר ציינו מעלה ניתוח זה אמור להעניק מענה עבור אלו אשר סובלים ממצבור שומן מתחת לעיניים שנראה כשקיות, בכדי להשיג את מטרה זו יבצע המנתח חתך פנימי בעפעף התחתון (לא מתאים לכל אחד מכיוון והעור צריך להיות עבה) ויפעל להסרת השומן העודף באזור, בסיום הניתוח ייתפר המקום בעדינות. בניתוח זה כמובן שלא תהיה צלקת חיצונית וזאת מכיוון והחתך מבוצע באופן פנימי. למידע נוסף על ניתוח זה אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד ניתוח עפעפיים תחתון.

  תהליך ההחלמה לאחר ניתוח עפעפיים

  לאחר הניתוח כאבים קלים ילוו את הימים הראשונים ובעזרת משככי כאבים קלים יהיה ניתן להתמודד איתם, כמו כן יהיו מספר הגבלות אותם תאלצו לבצע באותם ימים ראשונים כגון:  קרח על אזור הניתוח ביום הראשון, שכיבה של מספר ימים עם הראש כלפי מעלה, טיפות, מניעה מגירוד בעיניים וכ”ו.. רוצים לדעת עוד? אנו מזמינים אתכם להמשיך ולקרוא מידע רב ומפורט יותר על תהליך ההחלמה מניתוח עפעפיים כגון: זמן החזרה לשגרה, מידע על המשחה שצריך למרוח, תופעות לוואי שעלולות לצוץ במהלך ההחלמה, הגבלות שיהיו עליכם בזמן ההחלמה, משך הזמן שלאחריו תראו את תוצאות הניתוח ועוד.. אז כנסו עכשיו לעמוד החלמה מניתוח עפעפיים וקראו!

  ניתוח עפעפיים סיכונים

  כמו בכל ניתוח פלסטי או הליך כירורגי אחר גם לניתוח עפעפיים סיכונים ותופעות לוואי כגון: עיניים דומעות, חוסר סימטריה, נזק לראייה, פגיעה אסתטית ועוד..

  למידע מקיף ורחב יותר בנושא זה אנו מזמינים אתכם לעבור לעמוד ניתוח עפעפיים סיכונים ולקרוא!

  התאמה לניתוח עפעפיים

  ניתוח קצר ופשוט זה כאמור מתאים לכל גבר או אישה אשר תופעה זו מפריעה להם בצורה אסתטית או רפואית (חסימת שדה הראייה) אך יש גם כמה כאלו אשר מועמדותם לניתוח תפסל על ידי המנתח בעקבות בעיות רפואיות כאלו או אחרות ובזמן פגישת הייעוץ ותיאום הציפיות עם המנתח עליכם יהיה לעדכן אותו בכל בעיה רפואית שהייתה או עדיין קיימת אצלכם.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח עפעפיים מטובי המנתחים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט