חפש באתר
תיקון ניתוח אף
 

תיקון ניתוח אף

תיקון ניתוח אף הוא הליך המתבצע לאחר שתוצאות הניתוח הראשון לא היו מספקות, הניתוח לא צלח, או שהאף נפגם במהלך ההחלמה כתוצאה של מכה, בכל מקרה כל אחת מהסיבות הללו מצריכה תיקון ניתוח אף.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות תיקון ניתוח אף כגון: מהו בכלל הליך זה וכיצד הוא מתבצע, מהן הסכנות, מהי ההחלמה וכ”ו..

מהו בכלל ניתוח תיקון אף וכיצד הוא מתבצע?

ובכן לאחר ניתוח אף פלסטי קיימות מספר סיבות אשר יגרמו לכם לרצות לבצע ניתוח תיקון, לרוב הסיבות הנפוצות ביותר הן: תוצאות אסתטיות לא מספקות, הניתוח עצמו התבצע בצורה לא טובה ומצריך תיקון, או בעקבות מכה פיזית שחטפתם בזמן ההחלמה אשר גרמה לפגם אסתטי.

בכל אופן תיקון ניתוח אף הוא הליך אשר בו יפעל המנתח לתיקון הליקוי שגרם לכם לחזור על ההליך בין אם הוא אסתטי או רפואי, בדרך כלל את ההליך יבצע המנתח בצורה חיצונית ולא בצורה פנימית (דרך הנחיריים) כמו שנהוג בדרך כלל לבצע בניתוח אף רגיל, כמו כן הסיכוי כי המנתח יאלץ להשתיל רקמות סחוס היא גבוהה וזאת מכיוון כי סביר להניח שבמהלך הניתוח הראשון הוסרו חתיכות סחוס רבות בכדי לעצב את האף בצורתו החדשה ועכשיו אין אפשרות כזו אלא בדיוק ההפך.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  הסיכונים שכרוכים בהליך כירורגי זה:

  • דחייה של הגוף- במקרה בו יאלץ המנתח להשתיל סחוס בניתוח התיקון קיים סיכון כי הגוף לא יקבל וידחה את הסחוס.
  • זיהומים- לאחר כל הליך כירורגי קיים סיכון כי זיהום יופיע בצורה פנימית או חיצונית, במידה וזיהום אכן הופיע לרוב יצליח הרופא לטפל התופעה באמצעות אנטיביוטיקה וניקוי האזור עם תכשירים שונים.
  • צלקות- מכיוון ורוב הסיכוי כי ניתוח התיקון יתבצע בצורה חיצונית קיים סיכון כי צלקת תישאר במקום החתכים.

  מלבד סיכונים אלו קיימים גם הסיכונים הרגילים של ניתוח אף אותם תוכלו למצוא בעמוד ניתוח אף סיכונים!

  תהליך ההחלמה לאחר ניתוח התיקון

  במידה ובניתוח התיקון תתבצע השתלת סחוס אז הליך ההחלמה יהיה ארוך יותר מזה של ניתוח אף רגיל וזאת מכיוון והסחוס צריך להיקלט על ידי הגוף, אך אם לא בוצעה השתלה זו בזמן הניתוח אז תהליך ההחלמה אמור להיות זהה לחלוטין לזה של ניתוח אף רגיל, אנו מזמינם אתכם להיכנס ולקרוא על תהליך החלמה זה בעמוד ניתוח אף החלמה!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת ממנתח אף מומחה!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת ממנתח אף מומחה!
  קטגוריות משנה
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט