חפש באתר
פיסול אף
 

פיסול אף

פיסול אף הוא למעשה עיצובו ושינוי צורתו של האף ללא כל צורך בניתוח אף, החלמה, כאבים, סיכונים רבים וכל מה שמשתמע כתוצאה מהליך כירורגי זה. פיסול האף מתבצע בעזרת זריקה המכילה חומר מילוי מיוחד עליו נרחיב בהמשך.

במדריך זה נביא בפניכם את כל המידע אודות נושא זה כגון: מהו בכלל פיסול אף וכיצד הוא מתבצע, חסרונות, יתרונות ועוד..

מהו בכלל פיסול אף וכיצד הוא מתבצע?

ובכן פיסול אף הינו פתרון פשוט לעיצוב ושינוי מראהו של האף ללא כל צורך בסכין מנתחים, אשפוז, כאבים חזקים, הסרה של סחוס ושבירת עצמות, את פיסול האף יבצע הרופא באמצעות הזרקת חומר מילוי למספר מקומות אותם יבחר בקפידה באזור האף ובכך יקנה לכם מראה חדש ואסתטי יותר.

מי מתאים לטיפול זה?

פיסול אף איננו מתאים לכל אדם אשר מבקש לשנות את צורת אפו ועיצובו, קיימות סיטואציות רבות בהן לא תהיה לכם ברירה מלבד לבצע ניתוח אף מכיוון ופיסול האף לא יוכל לעזור לכם. אז למי כן מתאים טיפול זה?

ובכן שיטה זו של עיצוב ופיסול האף מתאימה בעיקר לאלו שסובלים מפרופיל אף שקוע, אסימטרי, בעל בליטות לא אסתטיות ומורם, בכדי לוודא האם גם אתם מועמדים מתאימים לטיפול זה קבעו פגישת ייעוץ ועברו אבחון אצל רופא פלסטי מומחה.

חסרונותיו של פיסול האף

  • איננו מתאים לכל אחד אלא רק לפגמים ספציפיים שחלקם מצוין בחלקו העליון של העמוד.
  • חומר המילוי מתפוגג מעצמו לאחר שנה עד שנה וחצי ובכדי לשמר את תוצאותיו של הטיפול יש לחזור עליו אחת לשנה.

יתרונותיו של פיסול האף

  • היתרון הגדול ביותר של טיפול זה הוא מן הסתם העובדה כי טיפול זה משיג תוצאות ללא כל צורך בניתוח אף שבו קיימים סיכונים, כאבים ותהליך החלמה ארוך.
  • יתרון נוסף הוא שאת התוצאות של טיפול זה ניתן לראות מיד עם תום הטיפול, בעוד שתוצאותיו הראשונות של ניתוח אף יראו רק לאחר תקופה של שבועיים עד חודש.

החלמה וחזרה לשגרה לאחר פיסול אף

ובכן לרוב לא תהיה כל תקופת החלמה לאחר טיפול זה וגם החזרה לשגרה תהיה מידית עם תום הטיפול, אך קיימים מיקרים קיצוניים בהם האף יתנפח לאחר הטיפול למספר ימים ויפגע באסתטיקה החיצונית של פנינו, מצב זה עלול להתפרש גם כתהליך החלמה כאשר אנשים רבים יעדיפו להישאר בבית ולא להתראות בחברת אנשים כאשר הם נראים כך.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור פיסול אף מהטובים שבתחום!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור פיסול אף מהטובים שבתחום!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט