חפש באתר
אף סתום
 

אף סתום

אף סתום באופן תמידי יכול להיות תוצאה של מחיצות אף פגומות או עקומות אשר גורמות למעברי האוויר להיחסם, מצב זה יכול ליצור תופעות לוואי כגון: עוצמת קול משתנה, כאבי ראש כתוצאה של מחסור באוויר ועוד… את בעיה זו ניתן לפתור באמצעות ניתוח מחיצת אף אשר יתקן את ההפרדה בין תעלות האוויר ויסדיר זרימתו.

בעמוד זה נסביר לכם כיצד הליך כירורגי זה מתקן את התופעה של האף הסתום, נסביר לכם למה תופעה זו מתרחשת מלכתחילה, מהם הסיכונים הכרוכים בניתוח זה ועוד… כמו כן תוכלו לקבל הצעת מחיר עבור ניתוח מחיצת אף על ידי כך שתשאירו את הפרטים האישיים שלכם באחת מהתיבות המיועדות לכך כאן באתר.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  מהי תופעה זו וממה היא נגרמת?

  ובכן מחיצת אף עקומה אשר גורמת להרגשה של אף סתום ומעבר אוויר לקוי היא תופעה אשר לה מספר גורמים וסיבות שהן:

  • מחיצות אף עקומות כתוצאה של מכה חזקה- מכה חזקה באזור האף עלולה לגרום לשבר ולהתעקמותו של האף, המחיצות אשר בנויות מעצם, סחוס ורקמות עור עלולות במצב שכזה להחלים ממצב השבר ולהתאחות בצורה עקומה אשר מצריכה התערבות של ניתוח אף פלסטי בכדי ליישר ולתקן אותם.
  • התעקמות טבעית במשך השנים- במשך השנים מחיצת האף של כל אחד ואחת מאתנו נוטה טיפה הצידה אך קיימים אנשים רבים אשר אצלם הנטייה היא קיצונית עד כדי חסימה מוחלטת של מעברי האוויר מצב שגורם להרגשה של אף סתום ,צפצופים בזמן הנשימה מהאף, כאבי ראש הנובעים מחוסר חמצן שמגיע לראש, קול בעוצמות משתנות ועוד… את בעיה זו יש לפתור באמצעות ניתוח מחיצת אף.

  מהו בכלל ניתוח זה וכיצד הוא מתבצע?

  ובכן במהלך ניתוח זה יפתור המנתח את בעיית האף הסתום על ידי פתיחת המעברים לאוויר ויישור המחיצה של האף, אופן ביצוע ההליך יהיה כך: בשלב הראשון תקבלו מהרופא המרדים מנה של חומר הרדמה (את סוג ההרדמה יקבע הרופא המנתח ) לאחר שהרדמה ו תחל את השפעתה על גופכם יבצע המנתח את החתך הראשון דרכו הוא ייצר לעצמו גישה נוחה למחיצת האף, כאשר הגישה תתאפשר יחל המנתח להסיר חתיכות עצם, סחוס ורקמות עור שמפריעות וחוסמות את מעבר האוויר ולאחר מכן יקבע את האף בצורה כזו שתחייב אותם להתאחות באופן יישר ולא עקום ובכך למעשה תיפטר הבעיה, בסיום הניתוח תעברו לחדר התאוששות שם ישגיח עליכם צוות רפואי עד אשר המנתח יבדוק אתכם ויאשר כי אתם אכן מתאוששים והתסמינים שלכם חיוביים.

  סיכונים הכרוכים בניתוח זה

  כמו כל ניתוח פלסטי גם הליך זה טומן בחובו לא מעט סיכונים ותופעות לוואי, את אותם סיכונים תוכלו למצוא באופן מפורט ורחב בעמוד ניתוח אף סיכונים!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לניתוח מחיצת אף!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לניתוח מחיצת אף!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט