חפש באתר
ניתוח מחיצת אף
 

ניתוח מחיצת אף

מחיצת האף מהי?

מחיצת האף היא למעשה המחיצה שחוצצת בין שני תעלות הנחיריים באפנו, מחיצה זו נוטה לעיתים להתעקם (מסיבות שאותן נסקור במאמר זה) ובכך חוסמת את דרכי זרימת האוויר דרך התעלות. מצב זה יוצר בעיות נשימה עם תופעות לוואי כגון: כאבי ראש, שינוי טון הדיבור, צפצופים מהאף בזמן נשימה וכמובן לעיתים גם פגיעה באסתטיקה החיצונית שלנו!!

מהו ניתוח מחיצת אף?

את הבעיות אותם גורמת מחיצת אף הפגומה, ניתן לתקן באמצעות ניתוח מחיצת אף, בניתוח זה ניתן גם לתקן את הנזק האסתטי שנגרם כתוצאה ממחיצת אף עקומה, אך לא להתבלבל זהו לא ניתוח אף קוסמטי, אפשר ואף מומלץ לשלב יחד עם ניתוח זה גם ניתוח אף קוסמטי במידה ויש רצון וצורך שכזה כמובן.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מהלך ניתוח מחיצת אף

  ניתוח אף זה נעשה בצורה חיצונית אשר בה המנתח מבצע חתך חיצוני דרכו יוכל לעבוד. השלב הבא לאחר ביצוע החתך, הוא הסרה של סחוס מיותר ממחיצת האף בכדי שיהיה ניתן לשנות את זווית האף לכזו שלא תגרום קשיי נשימה (כלומר זרימה חופשית של האוויר דרך הנחיריים) ולא תגרום למראה לא אסתטי של האף.

  תהליך ההחלמה מניתוח מחיצת אף

  בדומה לניתוח אף רגיל גם לאחר ניתוח זה יכניס הרופא טמפונים אל תוך נחיריכם בכדי למנוע תזוזה של האף וגם בכדי לספוג את הדם שעוד סביר להניח וימשיך לצאת לאחר הניתוח. הטמפונים יישארו באפכם למשך 4-7 הימים שלאחר הניתוח ויוסרו רק לאחר שהרופא יאשר זאת.

   לאחר הניתוח יש להימנע בין שבועיים לשלושה ממזון קשה וממשקאות חמים וזאת עד אשר הרופא יאשר כי אתם יכולים לחזור לשגרה, כמו כן יש להימנע במשך תקופה של חודש מחשיפה ישירה לשמש, פעילות ספורטיבית ומאמץ פיזי כלשהו.

  את החזרה לשגרה יאשר לכם הרופא בהתאם להתקדמות ההחלמה שלכם, בכל מקרה יהיה עליכם להישמר היטב מספיגת חבלות במשך תקופה של שנה או יותר וזאת מכיוון והאזור עוד יהיה בהליך של שיקום, רגישות והתאוששות.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לניתוח אף מהטובים שבתחום!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לניתוח אף מהטובים שבתחום!
  קטגוריות משנה
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט