חפש באתר
ניתוח אף חוזר
 

ניתוח אף חוזר

ניתוח אף חוזר הינו הליך תיקון לניתוח המקורי שכנראה לא צלח, את הליך החוזר כבר יבצע הרופא בצורה שונה מזה שבוצע הראשון (לרוב ניתוח חיצוני שעלול להשאיר צלקת) וגם הסיכונים בו כבר יהיו טיפה יותר גבוהים.

 במאמר זה נביא בפניכם את כל המידע שאתם רוצים וצריכים לדעת על ניתוח אף חוזר כגון: סיבות לניתוח אף חוזר, סיכונים, החלמה ואפילו טיפ שאם תקראו אותו לפני ניתוח האף הראשון אולי הוא יעזור לכם להימנע מניתוח התיקון.

ניתוח אף חוזר מהו וכיצד הוא מתבצע?

ובכן כמו שכבר ציינו בפתיחה, ניתוח אף חוזר הינו הליך כירורגי שבא לתקן נזק שנגרם לאחר הניתוח הראשון, נזק זה יכול להיות מכמה סיבות שהם:

 1. סיבוכים שנגרמו בזמן או לאחר ניתוח האף הראשון, כגון: דימומים בלתי פוסקים, קשיי נשימה, זיהום וכ”ו..
 2. סיבה נוספת לניתוח חוזר הינה פגם אסתטי כתוצאה של תכנון לא נכון או “פשלה” בזמן הניתוח. אסתטיקה חיצונית היא בדרך כלל הסיבה שבעקבותיה מלכתחילה פנינו לניתוח אף וכאשר לא רק שלא הצלחנו לשפר את החזות החיצונית שלנו, אלא גם יצרנו לעצמנו פגם בגלל כישלון הניתוח, אז מפח הנפש הוא גדול וכואב, אך לרוב ניתן לתיקון על ידי ניתוח אף חוזר.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  ניתוח לתיקון האף ההליך:

  במהלך ניתוח אף חוזר יבצע המנתח מספר פעולות שאמורות לתקן את הליקוי או הפגם שנוצר מהניתוח הראשון, לרוב ניתוח זה יבוצע בצורה חיצונית מכיוון ויש סיכוי כי יהיה צורך בהשתלת סחוס (זאת בהנחה שמצב הסחוס והעצמות איננו כפי שהיה לפני הניתוח הראשון) או תוספים מלאכותיים אחרים.

  סיכונים בניתוח אף חוזר

  מלבד הסיכונים והסיבוכים אותם אנו לוקחים בכל ניתוח אף פשוט כגון: זיהומים,סיכון הכרוך בהרדמה, דימומים, איבוד חוש הריח וכ”ו.. בניתוח זה אנו מגדילים את הסיכונים מכיוון שקיים סיכוי כי ההשתלות של התוספים המלאכותיים יגרמו לגופנו לדחות אותם ולהפגין זאת בזיהום חריף.

  החלמה מניתוח אף חוזר

  לרוב תהליך ההחלמה מניתוח תיקון האף איננו לוקח זמן רב יותר מאשר תהליך ההחלמה של ניתוח אף רגיל, אלא אם אכן היה צורך בהשתלה ואז יש סיכוי סביר כי לגוף ייקח קצת יותר זמן לקלוט את ההשתלה ולהחלים מהניתוח.

  בכל אופן כדי שתכינו את מקום העבודה שלכם כי לפחות בשבוע הראשון לא תופיעו לעבודה.

  טיפ!! בחירה טובה של מנתח אף מקצועי ובעל ניסיון, אמורה להוריד את הסיכויים שלכם לכישלון בניתוח הראשון, לכן אם אתם קוראים את מאמר זה עוד לפני שניגשתם לניתוח האף, עשו לעצמכם טובה ענקית והשקיעו במנתח מקצועי ומומחה בתחום!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לניתוח אף חוזר מטובי המנתחים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לניתוח אף חוזר מטובי המנתחים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט