חפש באתר
מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח אף
 

מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח אף

מאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח אף היא שאלה הנשאלת הרבה פעמים על ידי בני נוער והוריהם אשר רוצים לתקן את המראה החיצוני של אפם ולשפר את התדמית החיצונית והביטחון שלהם.

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע אודות הגיל ממנו אפשר לבצע ניתוח אף כגון: מאיזה גיל נשים וגברים יכולים לבצע את ניתוח זה, מהי הסיבה לכך שצריך להמתין ועוד..

מאיזה גיל ניתן לבצע את ניתוח האף?

ובכן התשובה לכך היא לא חד משמעית אלא משוערת וזאת מכיוון כי כל אדם מתפתח בצורה שונה ומגיע לבגרות פיזית בגיל אחר מזה של חברו, ולכן ניתן אך ורק לשער את הגיל שנשים וגברים יכולים לבצע ניתוח זה על פי סטטיסטיקות.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מהי הסיבה לכך שצריך להמתין לבגרות פיזית בכדי לבצע ניתוח זה?

  הסיבה לכך שצריך להמתין עד לבגרות פיזית של המטופל המיועד היא בכדי למנוע מהאף להשתנות גם לאחר הניתוח וזאת מכיוון כי האף כמו איברים אחרים בגוף ממשיך לגדול עד אשר הגיע הנער או הנערה לבגרות פיזית מלאה וניתוח אף שיבוצע קודם לכן עלול להשיג תוצאות שונות מהרצוי.

  מאיזה גיל נשים יכולות לבצע ניתוח זה?- נשים מגיעות לבגרות פיזית בדרך כלל בגילאים 15-16 אך הניתוח כאמור יתבצע רק לאחר שרופא פלסטי מוסמך יבדוק את הנערה ויאשר כי היא אכן הגיע לגיל בגרות פיזי מלא ואין כל חשש שהיא תמשיך לגדול.

  מאיזה גיל גברים יכולים לבצע ניתוח זה?- גברים מגיעים לבגרות פיזית בדרך כלל בין הגילאים 17-18 אך בדומה לנשים אף רופא לא יבצע את הניתוח לפני שווידא כי אכן הנער עבר את גיל הבגרות הפיזי שבו כבר אין חשש לגדילה נוסף של העצמות והסחוס.

  איך אני ידע כי אני כבר יכול לבצע ניתוח אף?

  ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן לא מספיק שתגיעו או אפילו תעברו את הגיל הממוצע של מינכם בכדי לבצע ניתוח אף וזאת מכיוון כי ישנם חריגים אשר ממשיכים לגדול גם מעבר לגילאים הממוצעים ולא כדאי לקחת סיכון כזה מפני והתוצאה האסתטית עלולה להיות שונה לחלוטין מזו אשר רציתם להשיג. לכן כאשר הגעתם לגיל הנכון קבעו פגישה עם רופא פלסטי מומחה אשר יאבחן אתכם במקצועיות ויקבע האם תהליך הגדילה הסתיים או לא ועל פי קביעה זו תדעו האם אתם יכולים לעבור ניתוח זה או לא.

  לפגישת ייעוץ והצעת מחיר עבור ניתוח אף השאירו פרטיכם כאן!
  לפגישת ייעוץ והצעת מחיר עבור ניתוח אף השאירו פרטיכם כאן!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט